Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

Uuuu,novi album je odlican...pregrst dobrih riffova,odlicna svirka,fenomenalan zvuk gitara...za sada mi se najvise izdvajaju "Daylight Dies","This Is Absolution" i "My Curse".

 

 

Obrati pažnju i na The Arms Of Sorrow, For You i Reject Yourself :wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati pažnju i na The Arms Of Sorrow, For You i Reject Yourself :wink2:

sad si izdao svoju svirku... ccccc... :D;)

 

Skinuo sam i ne prestajem da je slusam... :rockdevil:

mislim da mi je to postala "njihova" najslusanija pesma. :da:

 

Guzicu dajem za pesme Vide Infra i In The Unblind.

ja za Just Barely Breathing :wub:

Sve one jebu keve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bese fino... Malo ubrzaste neke pesme, pa je Marko kasnio sa pevanjem, ali nije bilo lose. Jedino zameram sto ste mogli malo vise iz Jesse ere... Ove sa crnjom su sve na istu foru, kao da svaki put cujem istu pesmu :uhoh:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi je mnogo zao...

 

 

I treba da ti bude! Stvarno nisam to očekivao od tebe. Izdao si Hard Core i pokazao da nisi dovoljno veliki fan Killswitch Engage-a!! Pa ti sad vidi... ;):P

 

Ne sad stvarno, bilo je do jaja sinoć! Ovo govorim naravno kako sam se ja osećao na bini i po ponašanju publike koje sam ja primetio. Moram samo da priznam da sam očekivao veći odaziv na samu svirku (pogotovo nekih "ortaka" koji se nikada nigde ne pojave a očekuju da njima svi dođu) ali s obzirom da je bila nedelja i ovo je bilo dobro. Dakle jedna stvar koja je bila extra i koja vadi nedostatak ljudi je ATMOSFERA!!!

 

ZNAČI NEKA MI POSLE NEKO KAŽE DA NI 150 JEBENIH LJUDI NE MOŽE DA NAPRAVI DA JEDNA SVIRKA BUDE DO JAAAAJAA!!!!!!!

 

Sve je u publici!! Publika pravi atmosferu = bend bolje svira. Uvek bilo i ostaće. OK ovo je samo tribute poznatog benda ali bar trećina te atmosfere od sinoć na svakoj svirci domaćih bendova bi nam digla samu scenu na mnogo viši nivo nego na kome je sada. Dakle PODRŠKA SVIM BENDOVIMA!!!!

 

A sada naravno loše stvari koje sam bar ja primetio (ako ima neko ko je bio sinoć nešto da doda slobodno napred!!)

 

1. Već pomenuti slab odaziv ljudi.

 

2. Jebeno smo mnogo ubrzali pesme! To sam sada provalio kada sam pregledao snimak. Al' dobro ponese te atmosfera, sve redom, dešava se. Bubnjar je kriv priznajem, u svakom slučaju ispraviće se definitivno! :bigblue:

 

Hvala svima koji su bili, mi smo se stvarno dobro proveli, kao što Mare reče sinoć, ovo sviramo za vašu i našu dušu i ništa drugo! Vidimo se uskoro opet!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...