Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

E sad mi je puno srce! pivopije.gif Samo je bitno ignorisati morone koji bez osnove pljuju po ljudima za koje nisu ni culi!To se zove Halo efekat u psihologiji koji se na nekim osnovama moze javiti kod pozera,i drugih razlicitih parazita ovog sveta.U konflikt treba dolaziti iskljucivo zbog superiornog i viseg cilja.Ako ces nesto da uradis uradi to do kraja icon_twisted.gif . Jedna od mojih primecenih nalaza za koje bi se i varg sam cini mi se slozio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad mi je puno srce! pivopije.gif Samo je bitno ignorisati morone koji bez osnove pljuju po ljudima za koje nisu ni culi!To se zove Halo efekat u psihologiji koji se na nekim osnovama moze javiti kod pozera,i drugih razlicitih parazita ovog sveta.U konflikt treba dolaziti iskljucivo zbog superiornog i viseg cilja.Ako ces nesto da uradis uradi to do kraja icon_twisted.gif . Jedna od mojih primecenih nalaza za koje bi se i varg sam cini mi se slozio.

Bravo za ovo..poklopilo nam se razmisljanje. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je omiljena pesma "det som en gang var". moze i "war".

Uh..pa meni su sve posebne..

Npr. A lost forgotten Sad Spirit je jezivo mocna pesma..

Ambijentali su neponovlljivi..

Hvis Lyset Tar Oss je razarajuce agresivan..

Vargov vokal je ubedljivo najemotivniji i najiskreniji koji sam iakd cuo..

A najvise cenim sto ga vecina pljuje i optuzuje zbog svakojakih glasina koje kruze o njemu.Pa cak i metal populacija ga vecinski napada. no.gif Budale!

A bolje da ne krenem o njegovim ubedjenjima i teorijama.knjigama koje je pisao..mogu da pisem do sutra.

Zabole me za sve!

Varg je legenda!

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifmusik20.gificon_cool.gifviolent.gificon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dunkelheit pustao kevi da vidi malo prirodu.Kaze da sam bolestan um sto to volim.Al opet taj spot je cista umetnost!brate koliko tu ima neverovatnih detalja!Obozavam recimo kad u horor filmovima bez i jedne kapi krvi useres se u gace od straha.Na isti nacin je varg od sasvim normalnih snimaka napravio ludilo! I zato je on baja. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dunkelheit pustao kevi da vidi malo prirodu.Kaze da sam bolestan um sto to volim.Al opet taj spot je cista umetnost!brate koliko tu ima neverovatnih detalja!Obozavam recimo kad u horor filmovima bez i jedne kapi krvi useres se u gace od straha.Na isti nacin je varg od sasvim normalnih snimaka napravio ludilo! I zato je on baja. icon_rockdevil.gif

Spot predstavlja sustinu Vargove filozofije..nema pozerisanja i glupiranja.

 

Da vam pokazem ko su ljudi koji su se nasli da kritikuju i vredjaju Vikernesa i njegov rad icon_cool.gif

 

Sasvim slucajno sam se nasao na sajtu nekog amerikanca koji navodno recenzira metal albume.I " pokusao " je da oceni albume Burzuma.

Toliku kolicinu gluposti sam mogao da ocekujem samo od americkih debila koji misle da je metal samo ono sto dolazi iz voljene im zemlje.

Pre svega,pisao je kako muzika uopste nije strasna i ne izaziva onaj osecaj kakav bi trebalo da izaziva horor muzika.Za njegovu informaciju,Burzum nema veze sa hororom i ne sluzi da "uplasi" coveka vec da ga natera na razmisljanje o zivotu koji zivimo danas i kakve sve greske pravi covecanstvo.

Najprostije receno,Burzum treba da nam pokrene zdravu svest i izbaci na povrsinu nas prvobitni, duhovno snazniji razum.

Zatim je doticni amerikanac govorio kako ipak razume sto takva muzika dolazi iz mracne i hladne skandinavije gde "vestice lete nebom nocu"..i " takva glupost nikad ne bi nastala u suncanoj americi".

Svaka mu cast. icon_mrtav.gif

I za kraj,pisao je ambijentalnim albumima koji su jako prosti i "svako dete to moze da napravi",pesme su jako dugacke i monotone,cak je pisao kako je krao ideje od nekog,americkog naravno, benda.

Ako vec doticna osoba ne razume ono o cemu pise,moze bar da se udostoji i ne pravi budalu od sebe pisuci takve nebuloze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto saban? musik20.gif

Kakav projekat..imaces bend?

A vokal?

Ma ne ja sam u bendu stormageddon.Al pocinje projekat u kome cu dve gitare svirati ja,bas gitaru cu opet svirati ja,bubnjeve cu kucati ja,vokal cu naravno ja raditi.Imam mnogo bolestan scream koji lici na vargov al ima vise midlova nego trebla i naravno da bi bio jos bolesniji ima u sebi trunku clean vokala koji dodaje na misticnosti. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne ja sam u bendu stormageddon.Al pocinje projekat u kome cu dve gitare svirati ja,bas gitaru cu opet svirati ja,bubnjeve cu kucati ja,vokal cu naravno ja raditi.Imam mnogo bolestan scream koji lici na vargov al ima vise midlova nego trebla i naravno da bi bio jos bolesniji ima u sebi trunku clean vokala koji dodaje na misticnosti. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gif

Bravo majstore,bas kao i Varg-sve sam.

dobro je kad imas sve instrumente..

Burzum je kult!

Jbt,sad bi' otvorio zaseban forum samo o Burzumu.. icon_rockdevil.gif

Kad vec ima poseban forum o Bon jovi-ju.. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...