Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

koji vam je najbolji ambijental?

 

Ja ne mogu da odlucim-Tomhet,Routs around the transcendental columns of singularity, ceo Hlidskjalf ili Daudi Baldrs..sve je tako genijalno..citao sam i tekst o Tomhet-u(praznina)..neopisivo. icon_da.gif

I uopste, svi tekstovi koji prate njegove ambijentale su prelepi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno mi je omiljen Ansuzgardaraiwo..prosto osecam hladnocu norveske zime..ahh..

Tekst je extra.

 

Takodje i The power of empathy..zamislite jadnog vuka sa rascerecenom vilicom i boga sa jednom rukom..mocno bre.

Varg je uzdigao nordijsku mitologiju na visi nivo..rekao je da je ragnarok u stvari borba u nasim glavama..mrzi me sad da pisem o tome.Kasnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zaboravite die liebe nerpus' pivopije.gif

Tako mozemo ceo Hlidskjalf.. icon_da.gif

Sve stvari su genijalne,savrsene..svaka na svoj nacin.

 

A sad, reci genija:

 

-"Honor is more worthy than life, so if a man rapes a kids he has insulted the child's and parent's honor. This honor is more worthy than the rapists' shitty and sick life, it is only right and just that he must pay with his miserable life, for his crime. The Jewish authority however "punishes" him with only a few months in jail only to send him out into the sick society again. "Maybe he can be healthy again," "maybe his pedophilia was only temporary," and such ridiculous arguments the Jewish authority claims. It doesn't matter what he is, or what he can become, as long as he has done something so mean as to assault a child, his life has no right! (once a rapist, always a rapist). The reason he has no affection, if he had a hard childhood and became himself raped as a child, then that's their excuse. If he had become a rapist because of this, then of course it's a pity for him, but even worse for those he assaults, and it's not an excuse. It serves the victim's family honor if they kill him themselves, certainly only if they wish it.If a father wishes not to kill the man that rapes his child - he ought to take it as a strong sign that he himself is spiritually backwards and sick. Sympathy and mercy towards the assaulter is a Jewish-Christian weak spiritual defect. The same is considered of forgiveness. When punishing one who rapes adults the most simple punishment is to cut off his manhood."-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoba koja ubija iz bolesnog zadovoljstva je ubica.

 

Osoba koja ubije u samoodbrani, ili casti, je takodje ubica, ali se ipak razlikuje od onog prvog.

 

Varg nema potrebe da se kaje..barem je pokazao da je covek i da mu se jebe za moderni kvazimoralni civilizovani sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoba koja ubija iz bolesnog zadovoljstva je ubica.

 

Osoba koja ubije u samoodbrani, ili casti, je takodje ubica, ali se ipak razlikuje od onog prvog.

 

Varg nema potrebe da se kaje..barem je pokazao da je covek i da mu se jebe za moderni kvazimoralni civilizovani sistem.

e, to si u pravu potpuno, nemam sta da dodam pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica benda Burzum je prica celog metala uopste...Tako je ceo zavrsio.Hajde pogledajte danas najpoznatije bendove COF,Lordi,Hammefall... icon_cry.gif zalosno....

 

Najaca pesma po meni je:"Inn I Slottet Tra Drommen"

Na zalost, Burzum su izdali i metalci, jebo ih onaj peder.

 

Svojevremeno je cak i u Metal Expressu,(jedinim metal novinama tada) bio onaj tekst o njemu prepun lazi..sta drugo reci? violent.gifwallbash.gif

 

A ovaj metal hammer(danas jedini metal casopis) vise lici na bravo i teen..

jebo ih korn i him..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo ih je uopste uporedjivati,ali ako vec uporedjujemo,dovoljno je reci da su muzicki mnogo kvalitetniji i bolji bendovi.Dovoljno.

I Dream Theater je muzicki kvalitetniji od ovih bendova, pa da li ti je drazi od metallice npr.?

Varg je sam nosio instrumente u studio,sam svirao na jadnoj opremi, bez ikakvog interesa za novac.Meni je to vaznije,iskrenost, a ne ko bolje svira.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,tu si potpuno u pravu.Nema sta.Ali jebiga,nije u redu pljuvati bendove koji su realno mnogo bolji od benda sa kojim ih uporedjuju.U tome je poenta.

Meni nije bitno ko bolje svira,ali isto tako mi nije bitno ko je iskreniji,metalniji,ludji...najbitnije mi je da mi se dopadne muzika.Jednostavno.I pre cu poslusati Slipknot,nego Burzum,koji je po mom licnom misljenju nevidjeno sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,tu si potpuno u pravu.Nema sta.Ali jebiga,nije u redu pljuvati bendove koji su realno mnogo bolji od benda sa kojim ih uporedjuju.U tome je poenta.

Meni nije bitno ko bolje svira,ali isto tako mi nije bitno ko je iskreniji,metalniji,ludji...najbitnije mi je da mi se dopadne muzika.Jednostavno.I pre cu poslusati Slipknot,nego Burzum,koji je po mom licnom misljenju nevidjeno sranje.

Bar si iskren i to se ceni. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...