Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Na zalost, Burzum su izdali i metalci, jebo ih onaj peder.

 

Svojevremeno je cak i u Metal Expressu,(jedinim metal novinama tada) bio onaj tekst o njemu prepun lazi..sta drugo reci? violent.gif  wallbash.gif

 

A ovaj metal hammer(danas jedini metal casopis) vise lici na bravo i teen..

jebo ih korn i him..

si ti u toku? il` si jos uvek u 19 vekom?

Edited by Evil Spirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy sixx

 

burzum se ne moze porediti sa tim bendovima, prvenstveno posto ne sviraju istu vrstu muzike. i burzum ima totalno drugaciju atmosferu, a i poentu.

koje si ti albume slusao, pa su toliko sranje?

 

-------

 

ajde bre...to da ne gotivite Varga zbog toga sto je ubio Aarsetha je glupo i licemerno. Covek ga sigurno nije ubio iz zadovoljstva il' ne znam kojih pobuda.

 

da se lemmy iz motorheada pobije sa nekim i u tuci ga ubije, sumnjam da bi ga zamrzeo...

 

a za Euronymusa?

 

Jednom sljam, uvek sljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy sixx

 

burzum se ne moze porediti sa tim bendovima, prvenstveno posto ne sviraju istu vrstu muzike. i burzum ima totalno drugaciju atmosferu, a i poentu.

koje si ti albume slusao, pa su toliko sranje?

 

-------

 

ajde bre...to da ne gotivite Varga zbog toga sto je ubio Aarsetha je glupo i licemerno. Covek ga sigurno nije ubio iz zadovoljstva il' ne znam kojih pobuda.

 

da se lemmy iz motorheada pobije sa nekim i u tuci ga ubije, sumnjam da bi ga zamrzeo...

 

a za Euronymusa?

 

Jednom sljam, uvek sljam.

Bravo!

Sve je na mestu.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy sixx

 

burzum se ne moze porediti sa tim bendovima, prvenstveno posto ne sviraju istu vrstu muzike. i burzum ima totalno drugaciju atmosferu, a i poentu.

koje si ti albume slusao, pa su toliko sranje?

 

-------

 

ajde bre...to da ne gotivite Varga zbog toga sto je ubio Aarsetha je glupo i licemerno. Covek ga sigurno nije ubio iz zadovoljstva il' ne znam kojih pobuda.

 

da se lemmy iz motorheada pobije sa nekim i u tuci ga ubije, sumnjam da bi ga zamrzeo...

 

a za Euronymusa?

 

Jednom sljam, uvek sljam.

Naravno da se ne moze porediti,i nisam ih ja poceo porediti.

 

Svi albumi su po meni sranje...

 

Za Varga me zabole kurac...da li ce izaci iz zatvora sutra,ili ce trunuti u njemu do kraja zivota.Jebe mi se.Ja ga ne "gotivim" zato sto je ubio coveka,palio crkve (ne zato sto ih volim,nego zato sto je to neverovatna glupost) i celu karijeru baljezgao gluposti.Po meni.

Ja ne postujem ljude koje ceo zivot prave sranja,i sakrivaju se iza neke debilne filozofije.Takvima je mesto u celiji ili 2 metra ispod zemlje.

 

Za Euronymusa se slazem.Isti pacenik ko i Varg.

 

 

Ubijte me blackeri,ali to je moje misljenje. icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se ne moze porediti,i nisam ih ja poceo porediti.

 

Svi albumi su po meni sranje...

 

Za Varga me zabole kurac...da li ce izaci iz zatvora sutra,ili ce trunuti u njemu do kraja zivota.Jebe mi se.Ja ga ne "gotivim" zato sto je ubio coveka,palio crkve (ne zato sto ih volim,nego zato sto je to neverovatna glupost) i celu karijeru baljezgao gluposti.Po meni.

Ja ne postujem ljude koje ceo zivot prave sranja,i sakrivaju se iza neke debilne filozofije.Takvima je mesto u celiji ili 2 metra ispod zemlje.

 

Za Euronymusa se slazem.Isti pacenik ko i Varg.

 

 

Ubijte me blackeri,ali to je moje misljenje. icon_cool.gif

Zasto bi te ubili?

 

Mi ubijamo samo u samoodbrani.. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se ne moze porediti,i nisam ih ja poceo porediti.

 

Svi albumi su po meni sranje...

 

Za Varga me zabole kurac...da li ce izaci iz zatvora sutra,ili ce trunuti u njemu do kraja zivota.Jebe mi se.Ja ga ne "gotivim" zato sto je ubio coveka,palio crkve (ne zato sto ih volim,nego zato sto je to neverovatna glupost) i celu karijeru baljezgao gluposti.Po meni.

Ja ne postujem ljude koje ceo zivot prave sranja,i sakrivaju se iza neke debilne filozofije.Takvima je mesto u celiji ili 2 metra ispod zemlje.

 

Za Euronymusa se slazem.Isti pacenik ko i Varg.

 

 

Ubijte me blackeri,ali to je moje misljenje. icon_cool.gif

Ni ja ne postujem Varga zato sto je ubica..pre svega pravi najbolju muziku(po meni) i ne krije se iza nekakvih glupih ideologija, cak je suprotno..napao je sistem direktno i zbog toga je toliko najebao.

Toliko o njegovom skrivanju.

On bar i ima neku ideologiju, za razliku od SVIH OSTALIH muzicara koji imaju interes u novcu, jebanju grupi devojaka, ispijanju piva svako vece i pravljenja budala od sebe.

 

Nemas ti pojma o njemu i njegovom razmisljanju..tako da,ziv mi ti bio pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta,po meni je mnogo bolje zaradjivati pare,jebati grupi devojke,piti pivo itd.Na taj nacin mozda nisu u ocima nekih ljudi nista posebno,ali barem ne remete tudje zivote i sto je najvaznije,ne predstavljaju pretnju za druge.A na kraju krajeva,ukoliko se nekom to svidja i uziva u tome,ne vidim zasto ne bi to trebao raditi.Znam da time aludiras na Lemmy Kilmister-a,ali mene takve stvari ne povredjuju.Jednostavno,ja volim muziku a ne muzicare.I mozes sada ti o tome pricati koliko te volje,kada me to pogadja ko i lanjski sneg. icon_razz.gif

Lemmy-a i slicne ljude postujem zbog jedne stvari:radili su sa zivotom ono sto su hteli i voleli,postali legende,zaradili pare od kojih mogu veoma dobro ziveti i ostali cistog uma:nisu nikada ubili,palili,i povinovali se nekim glupostima u koje veruju samo sizofrenicni manijaci.

A sada cu ja tebe nesto pitati:ukoliko si toliko ubedjen u ispravnost Vargovih postupaka,sto ti ne ubijes nekoga,zapalis nekoliko crkvi,potpuno se posvetis toj "ideologiji",i zavrsis u zatvoru do kraja zivota?Zasto?Sta te sprecava?Mozda razum?Napadni i ti sistem direktno,pa najebi.Niko te u tome ne sprecava.Ja cu uvek izabrati opciju da radim u zivotu ono sto volim,jebem,zaradjujem pare,i radim sve sto radi normalno ljudsko bice.

 

Cheers! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije trebao da započinje bavljenje politikom...PA TO JE GORE OD JEBENOG UBISTVA!!!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Prvo tebi da odgovorim,mada je vec rekao i Mati:KAKVA POLITIKA!!

 

 

@Lemmy--------Ako mi verujes, ja tebe u potpunosti razumem.

Sto i ja ne ubijem nekog?

I ubio bih, kao i ti i bilo ko drugi..u samoodbrani i odbrani casti.Osim ako nisi poverovao u jednu od mnogobrojnih lazi o njemu-medju njima i da je ubio clana Mayhema iz ljubomore,zbog devojke i sl.

 

On je palio crkve jer je pagan..a hriscani su prvi palili paganske hramove(i radili jos gore stvari), pa njih niko ne napada zbog toga.

 

Vidim da nisi citao njegove radove,jer da jesi, ne bi pisao ovakve stvari..

Varg je u stvari toliko opcinjen cascu, plemenitoscu, zdravom duhu, zdravoj evropi..u stvari je veoma normalna osoba protiv koje se vec 15 godina vodi nepostena borba.

 

Najlakse je reci da je on krvolocni ubica i nacista..

Radi ti slobodno u zivotu sta hoces,kao i svi ostali..zato i zivimo u ovakvom svetu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis,tu se razlikujemo.Doduse,i ja bih ubio u samoodbrani,ali zbog casti ne bih nikada.Odbraniti cast tako sto ces uciniti najgnusniju mogucu stvar?Ja mislim da to cast ne zasluzuje...cast ne zasluzuje da neko zbog nje bude mrtav,i da zbog nje neko upropasti ceo zivot proveduci ga u zatvoru.U cemu je onda poenta?Zivota vise nema,a samim tim i casti.Cast se brani na drugacije nacine.

U pravu si,nisam procitao ni jedno njegovo delo,niti sam mnogo upucen u njegov zivot i stvari koje su se vrtele oko njega.Ali i ovo sto znam,je dovoljno da za mene on predstavlja jednog opasnog ludaka kojem je mesto upravo tamo gde sada i je:iza resetaka.

Neke njegove komentare doduse i jesam citao,i naravno sa njima se ne slazem.Evo samo jedna stvar:po njemu treba spreciti mogucnost medjurasnih mesanja.Zar je to normalno?Zar je recimo normalno sprecavati odnos izmedju dvoje ljudi samo zato sto su drugacije boje koze?Po meni nije.I sada reci da to nema ama bas nikakve veze sa nacizmom...

 

Svet i jeste ovakav zbog ljudi kao sto je Varg...danas svaki ludak moze izaci na ulicu i ubiti nekoga,unistiti ili zapaliti nesto,napasti nekoga zbog nekih glupih predrasuda...danas svako moze smisljati neku novu jebenu religiju i ideologiju zbog kojih ginu naivni ljudi,i propovedati neke stvari koje dovode do ratova.Bas zbog ljudi kao sto je Varg,svet jeste ovakav.Veruj mi,svetu nista ne bi nedostajalo da se zasniva po mojem ili misljenju slicnih ljudi,ljudi koji zele obican zivot u kojem rade ono sto vole,i ne opterecuju se sa kojekakvim ideologijama,religijama i slicnim bullshitom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je ok,ali Varg nije ludak i krvolocni ubica.

 

Da si procitao o njemu nesto..ne bi ovo pisao.Ovako se tacno vidi da si verovatno procitao tekst o njemu u MEX-u, ili si cuo price od drugih..

 

Nije on izmislio bilo kakvu religiju, on ni ne pripada njednoj religiji, mozda mu je ,po ideji, najbliza asatru religija..

On jednostavno postuje svoje predake i njihove obicaje koji su nestali dolaskom hriscana.

Ne mrzi on,a ni ja, crnce ili azijate..hriscane ili jevreje.

Svako ima svoje mesto na ovoj planeti, zna se ko gde pripada..a mesanjem rasa dolazi do degradacije rasne osobine.Tu je opet duga prica....

 

On shvata hriscane kao osvajace koji su dosli iz daleka u njegovu zemlju, ubijali njegov narod,spaljivali hramove, unistili citavu jednu kulturu i nasilno nametnuli svoju religiju koja je dovela do najvecih bolestina i prljavstina..

zasto je on kriv ako se tome suprotstavlja?

Ja mogu njemu samo da se divim na hrabrosti i snazi.

 

I jos nesto, da bi saznao kakva je on stvarno osoba(mada znam da te to ne interesuje), procitaj njegove knjige, price(pisao je i price za decu), radove iz mitologija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam tekst o njemu u MEX_u,kao sto sam i citao jos dosta textova o njemu.Pre svega je dobar text bio u United Forces,hrvatskom metal magazinu.Ukoliko budes imao priliku,obavezno nabavi taj broj.Tamo su preneseni njegovi komentari,odlomci iz intervjua itd.Dakle,njegove reci.Tamo sam procitao njegovo protivljenje medjurasnih mesanja.I nije mi se svidelo.Ja nisam ni rekao da on mrzi crnce,azijate itd...ali samo protivljenje tome po meni nije normalno.Gusiti najveci covekov nagon,sexualni i emotivni nagon,zbog remecenja ljudskih osobina,fizickih degradacija i slicnih stvari,nije normalno.Zar postoji veca diskriminacija od te?I na kraju krajeva,zar slicna razmisljanja ne neguje i crkva protiv koje se on borio?Mozda je nekada svaki covek imao svoje mesto na planeti.Ali,sada je 21.vek,a ne 13.Svaki covek na planeti ima pravo da bude na kojem god mestu on pozeli.

Sve je to ok...on postuje svoje predake,obicaje,i shvata hriscane tako kako ih shvata.Tu nema nista lose.Ali ja ni ne govorim o njegovim razmisljanjima i ubedjenjima.To nikome nista na zao nije ucinilo.Po meni su njegovi postupci problem.Svaka crkva koju je zapalio mogla je oduzeti neki zivot.I to ne zivot nekog popa koji je u tom trenutku bio u njoj,vec nekog nevinog coveka,koji je gledajuci svoja posla prolazio pored te crkve.Dokazao je da je u stanju da ubije,i sto to ne bi ucinio ponovo?Mozda da procita ove stvari koje ja pisem,mozda bi zeleo da ubije mene.

Hrabrost i snaga?Ako to i tako nazovemo,dzabe mu posto sada trune u zatvoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trune on u zatvoru..jos je i jaci(kako mentalno tako i fizicki).

 

Ljudski nagon,sex...zbog cega on to gusi?

Najlepse devojke su belkinje.Meni se gade one majmunolike crnkinje.

To sto je 21. vek i sto imamo razvijeniju tehnologiju ne znaci da zivimo bolje.

Na zalost, nikad vise opasnijih bolesti i jos bolesnijeg sveta.

A odakle li dolaze te bolesti?

Pa iz prljave azije i afrike---gde se kupaju jednom mesecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ti izgleda kao da je smeksao?

user posted image

 

Nabildovao se skroz.. icon_cool.gif

 

Inace, svakodnevno dobija mnogo pisama podrske i knjiga iz filozofije, istorije itd. znaci, non stop je uz knjige.Istovremeno i sam pise.Vec ima nekih 7 knjiga...

Svako mu moze poslati knjigu, ali ne sme biti neko sranje vec da sadrzi objektivne cinjenice.

Takodje,svako pismo koje bude dobio, a pocne sa-"Hail Satan"odmah ce zavrsiti u korpi,bez daljnjeg citanja.

Planira naravno i svoj zivot nakon izlaska iz zatvora..miran zivot na nekoj farmi, daleko od spoljasnjeg sveta..svoje dete nije video godinama,zenu takodje...mozda ce nastaviti i sa muzikom, pored pisanja sa kojim pocinje ozbiljno da se bavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboga, ljudi!

brate mili, koliko lupetanja.

 

tesko da vi mozete da ukapirate Varga i sve sto on predstavlja sa takvim stavom, bez obzira koliko se kolega Thor trudio.

 

varg vikernes je prvenstveno covek moralista, i vrloooo nacitan covek koji zna o cemu prica. neki bi ga nazvali i treehuger zbog nekih izjava da nije stvorena iskrivljena slika o njemu u javnosti. lemmy druze, kamo srece da je vise ljudi kao sto je on. donekle cu se sloziti sa tim da je kao mlad radio ishitreno i pravio sranja, sto cu mu oprostiti jer vidim u kakvog se coveka formirao. trebao bi procitati nesto od njega...i te delove intervjua i komentare koje nalazis po netu su (skoro) svi do jednog lazni i isfolirani. imas www.burzum.net pa se informisi.

 

e, crkve su paljene tokom noci tako da sumnjam da je neko mogao poginuti.

 

vidim da je thor voljan da pise, pa neka ti on objasnjava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...