Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Guest gore-m-milica

hmmm ja sam zhula da je pretio nekoj poodizi sa pishtolj i da je ukrao kola....mada mislim da ovi iz norveshke preteruju...shta che njemu da preti ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe...eto ispade da je Varg bio odlican muzicar.... smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

tumachi to kako oces biggrin.gif

da se ispravim , pravio je odlicnu muziku 8)

Ali .......... kakva je to glupost sa legijom stranaca. To su nekad primali robijase i propalice , danas je drugacija politika. Kakvi su black metal trachevi smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro nije Oslo selo,ipak ima nekih 700.000 stanovnika.Verovatno se zato i tamo uputio.Ma trebao je da ode u Bergen,da se skriva kod keve.

 

Ja ja, al znas kako NO murija rjesava te probleme? Pa sta ti mislis zasto nijedan blacker ovde vise ne pali crkve? Dobro desi se da ukradu tjelo iz mrtvacnice smile.gif ili da napisu 666 na crkvi i skrnave grobove. Al glavni razlig zasto niko ne pali crkve jest jer su svi blackeri ucjeneni od strane murije. I on/ona zna ako napravi neku tako glupost da je njihov zivot gotov. Zasto varg nije zavrsio na nekoj ustanovi ko kakav debil? Zato jer je duzan ogromne pare, i kad vrati dug, vjeruj mi balit ce, slinit ce i nece znati koje doba dana ili noci. Tako ovde drzava rjesava problematicne slucajeve kao Varg. A oni koji su mu pomogli da se naoruza tako do zuba, ne pise im se dobro :ne:

 

Ne lupaj zivota ti.

Po tvovoj prici ispada da u Norveskoj ima 5-6 ljudi koji slusaju, ili sviraju BM, pa cim izgori neka crkva murija zna koga ce da juri.

Ja ti mogu nabrojati najmanje 100 BM bendova iz Norveske, a ko zna koliko ih jos ima. I odakle sad murija moze da zna ko je od njih spalio tu usranu crkvu?

 

Pod prvo kada je zapaljena zadnja crkva? Razmisli malo o tome... Vjeruj mi kada ti kazem murija ima dosje preko 1000 poklonika black metala. Evo ti primjera, jednom kada sam zivio u Evju (Evje ti je selendra sada vise ne zivim tamo studiram) i 06.06. sruse nekoliko grobova i napisu na crkvi 666 i te gluposti. Mene zvala murija na informativni razgovor da me pitaju gde sam bio u noci na 06-07... Iako nisam imao pojma ko stoji iza toga a cak nisam ni zno da se to desilo oni su me pozvali, samo da bi mi dali do znanja da znaju za mene. Pa ti sada vidi. Ja se licno ne bi bavio tim glupostima (palio crkve itd.), ali ako bi ikada pomislim da uradim nesto slicno i na kraju uradio. Murija pozove kolegu, i pitaju ko je palio? mislis da me ne bi otkucao? Daj nemoj se zavaravti... Samo kada bi mu murija rekli znamo da si duvao tada i tada radio ovo i ovo, zelis li da suradjujes? Odgovor je 'd... da zelim'. Tako ti to ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm ja sam zhula da je pretio nekoj poodizi sa pishtolj i da je ukrao kola....mada mislim da ovi iz norveshke preteruju...shta che njemu da preti ....

 

za pistolj je laz. Nego reko nekom liku na nekoj benzikoj pumpi vadi svoju familiju iz auto... Ovaj mu je dao auto bez imalo opiranja :twisted: Ukenjo se lik kada je vidio Varga smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest gore-m-milica

hmmm da ali za umiranje ima mnogo rechi...narochito u germanskim jezicima......mi smo u shkoli nashli za nemachki 14 rechi......a krepere (ako neko zana nemachki) se kazhe krepieren na namachkom smile.gif))

 

i jedno od drugog dolazi......to nekako brutalnije preba da zvuchi

 

pogledaj bash u rechnik ....

da i josh jedna rech sa kojom bi moglo da se prevede...neznam na srpski ali eo na nemachki: VERRECKEN ...... biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ,ja nashla KREPERE u rechniku , znachi bash crci , eto , kao krepati , pa zar to ne dokazuje da su Vikinzi Sloveni ? smile.gifsmile.gifsmile.gif .....nego mislim da je Varg ispao glup shto je bezao iz zatvora ako je mogao relativno skoro da izadje iz njega ...usput

, mislim da je lik pride i lud (chak i da zaboravim shta je uradio) gledala sam neke snimke njegovog intervijua iz zatvora i scene njegovog sudjenja i kazem vam , ortak je prs'o , lepo se vidi kako shara ochima i pravi neke ludachke grimase .....na stranu da ga cenim kao kreativnog muzichara i srodnu mrachnu dushu smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam ja saznao,nije nikom pretio,to su,valjda bila kola nekog

njegovog rodjaka.(????????)

nego,neka taj Gorgoroth skine taj avatar,ako mu toliko VARG

smeta,a smeta mu jer se borio protiv njegovog Boga(?????),

pedofila,zofila i sta ved nije bio...

PAS MU MAJKU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ima novo o vargu......niko nista neprica ....ni na tv ni na radiu..... :?  :?  :?

 

ako mene pitas... Onda nisam mnogo cuo, valjda se sve zataskalo. I storgo se drzi sada u tajnosti u kojem je zatvoru. Navodno su mu neki Pakistanci u zatvoru prjetili da ce ga ubit :roll: zato je i pokusao pobjeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...