Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

sta ima novo o vargu......niko nista neprica ....ni na tv ni na radiu..... :?  :?  :?

 

ako mene pitas... Onda nisam mnogo cuo, valjda se sve zataskalo. I storgo se drzi sada u tajnosti u kojem je zatvoru. Navodno su mu neki Pakistanci u zatvoru prjetili da ce ga ubit :roll: zato je i pokusao pobjeci.

sumnjam da je bio nevinashce shto se toga tiche, ka zna shta im je prichao smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite što prekidam zabavu, ali da pitam Milicu zna li ona šta znači riječ Rasist(a)?

Swarthyard u tvom postu imamo kontardikciju, prvo kažeš nas sve, pa onda sve ne - arijevsko. :?

Čovjek koji svoje pismo završava sa riječima ''slava srbiji'' i to ćirilicom sigurno nema ništa protiv nas, nego više me zabolje glava od ovakvih debilnih rasprava. Jednostavno pročitajte Vargasmal, ko ne može da ga nabavi nek pošalje mani mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite što prekidam zabavu, ali da pitam Milicu zna li ona šta znači riječ Rasist(a)?

Swarthyard u tvom postu imamo kontardikciju, prvo kažeš nas sve, pa onda sve ne - arijevsko. :?

Čovjek koji svoje pismo završava sa riječima ''slava srbiji'' i to ćirilicom sigurno nema ništa protiv nas, nego više me zabolje glava od ovakvih debilnih rasprava. Jednostavno pročitajte Vargasmal, ko ne može da ga nabavi nek pošalje mani mail.

 

Cekaj sada malo... Ono sto sam ja cuo o njemu jest da mrzi sve sto nije arijevsko, a valjda je u nekoj knjizi napisao da su Slaveni sljam u Evropi i nas treba bombardovati atomoskom bobmom... Ne znam mozda grjesim, ali to sam cuo, ljudi svasta pricaju, pa ti sada vidi. A to 'Slava Srbiji' daj covjece, to je klasicni primjer u onom fazonu 'ma pusti stoku neka se poubija da ne moramo mi, a poslje kada se poubijaju onda cemo mi zavladati' drugim rjecima potici ih da se ubijaju. Bilo kako bilo Varg je dobar muzicar, i zato mu slava, a sve ostalo sto je napravio, I don't give a shit tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burzum...Varg...

Jebeno dobra muzika, ali definitivno mi se vise svidja celokupni Varg-ov

trip. Tip je stvarno genije! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Po cemu? Lik ocigledno nije sam sa sobom...ako je vec imao viziju o vracanju Norveske prirodi,paganskim bogovima,zasto je to morao ispoljavati spaljivanjem crkava? Zasto se koji kurac prikljucio satanistickoj organizaciji (ciji je cilj bio nesto sasvim suporotno od onoga sto je on,navodno,zeleo)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...