Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Oni nece doci kod nas,pomirite se sa tim.Ako i krenu na turneju neku nou,koju su pre nesto vremena koliko ja znam priveli kraju,ili je privode...Ako uopste krenu na turneju to ce biti americka turneja,ljudi,nemozemo se tome nadati,to je stvarno smesno,...Zbog cega bi uopste dosli u bg?

 

moj favirit trenutno je slow 'n' easy i standing in your shadow

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e da secam se i ja da je neka do yaya riba wub.gif  icon_cool.gif  icon_twisted.gif

Ta riba je u vecini njihovih spotova (koje imam sve! icon_biggrin.gif ) i koliko ja znam to mu je bila zena...

Sad, mozda sam ja zaboravila pricu, ili je netacna (zaboravih vise), ali koliko ja znam ona mu je bila zena, i kad ga je ostavila zavrsio je u ludari, pa je valjda posle toga napisao album Restless heart...

 

Davno saznah tu pricu... Moracu ovih dana da obnovim izvore-kod bivseg... icon_smile.gif

 

***EDIT: I da dodam-pocinjem da shtekam od septembra kesh, pa ako u nekom skorijem periodu budu bili bilo gde makar malo blizu idem sigurno!!!

Jedini bend za koji bi isla bilo gde ako mi finansije to dozvole, samo da ih cujem... icon_da.gif

 

Bila im je turneja ove ili prosle godine? Neshto skoro znam da je u pitanju...

Edited by Wild Rose

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bas mi se svidja u sta se izrodila ova tema!

Videh onu bivsu Daveovu u emisiji "40 Least Metal Moments" na VH1. Je l' moze neko da mi objasni po kom kriterijumu su nju odabrali da komentarise sta je metal, a sta ne, s obzirom da je metalu najblize bila 20 cm (+- 10%) u vreme dok je bila missis Coverdale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Dosao sam na koncert grupe Rainbow i posle otisao iza scene da se pozdravim sa prijateljima. Lepo sam se zabavljao dok nisam osetio da me neko vuce za kosu. Okrenuo sam se i ugledao Ritchieja. Zavrsili smo na podu kao dve kurve koje se tuku oko musterije. Rekao sam mu da izadje napolje da ga dokrajcim, ali su nas razdvojili. Ne znam zasto me je napao. Mozda je to bio revans za ono kada sam ga jos u Deep Purple jednom prikucao za zid. Ako ga ikada ponovo vidim, bice sranja. Necu mu prebiti ruke i time ga ostaviti bez 'leba, ali cu da mu promenim licni opis!

 

David Coverdale, "Rock 82" br. 16,

28.VII 1982.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Dosao sam na koncert grupe Rainbow i posle otisao iza scene da se pozdravim sa prijateljima. Lepo sam se zabavljao dok nisam osetio da me neko vuce za kosu. Okrenuo sam se i ugledao Ritchieja. Zavrsili smo na podu kao dve kurve koje se tuku oko musterije. Rekao sam mu da izadje napolje da ga dokrajcim, ali su nas razdvojili. Ne znam zasto me je napao. Mozda je to bio revans za ono kada sam ga jos u Deep Purple jednom prikucao za zid. Ako ga ikada ponovo vidim, bice sranja. Necu mu prebiti ruke i time ga ostaviti bez 'leba, ali cu da mu promenim licni opis!

 

David Coverdale, "Rock 82" br. 16,

28.VII 1982.

E procitao sam i ja to pre jedno sest sedam godina i nacisto zaboravio na tu "anegdotu". I mogu da kazem da to uopste nije cudo s obzirom da je Blackmore oduvek bio ljubomoran na pevace, sem na "look at avatar" za koga je jedino reko da mu je krivo kad je izasao iz grupe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

The band scored a trifecta in 1989 with the top 10 multi-platinum selling album, Slip of the Tongue, which Coverdale regards as his “musically over flamboyant chapter. We looked like an over decorated Christmas tree. Somehow in all the fuss we lost sight of our original blues based roots.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Meni je The Deeper The Love najjacha !!!

jebiga... bila je i meni najjaca.. do skoro. ph34r.gif

 

An’ the deeper the love

The stronger the emotion,

An’ the stronger the love

The deeper the devotion

 

...

I don’t mind, what you’re doing to me,

I don’t mind, ’cause you’re all I can see

I don’t mind, baby, you mean the world to me...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra.Kao i Is This Love, Still Of The Night, Slow An' Easy.... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Meni je u globalu ceo album Slide it in iz '84.

 

Pazi ovo...

 

Don't try running away,

You know you get nothing that way

'Cos it's too late,

I'm gonna prove it to you

Too late,

I'll do what you want me to do

Too late,

You can't run anymore

Cos' it's too late for you now!!!

 

Znaci kako dobar text... icon_da.gif inace pesma All or nothing sa Slide it in biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam stvarno tru fan, ali svojevremeno me david v. u kst-u smorio s whitesnake - znaci - still of the night i here i go.. I NISTA DRUGO. pa onda jedna stvar od bon jovija i opet WS, pa jedna g`nr pa opet WS... i tako stalno..

i onda sam prestala da idem u KST i da slusam WS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Whitesnake nikad ne moze da smori, osim pesama kao sto su HERE I GO AGAIN i FOOL FOR YOUR LOVIN (izvini BON JO\/1 ali neki ljudi stvarno previse pustaju-pevaju te pesme) sto se ostalih pesama tiche ma koloko ih slusala uvek se osecam kao da ih slusam prvi put.. biggrin.gif

 

Mislim da ne postoji najbolja pesma jer su sve mnogo dobre, ali jedna od boljih pesama je "Sailing ships"..

 

So find the strength and you will see

You control, your destiny,

After all is said and done

 

musik20.gif

Edited by burn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...