Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Zavrshio sam neke radove po stanu, pa sam sad ponovo online, pa reko da vas sve pozdravim...

 

icon_biggrin.gif POZDRAV SVIMA!!! icon_biggrin.gif

 

Koleze, ajde na chat malo, nismo se chuli x dana! icon_uhoh.gificon_biggrin.gif

Bilo je krajnje vreme da se javis mrred.gif Uskoro OBAVEZNO da se zezamo negde icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je sajt od Vlakijevog benda Havaria icon_smile.gif

da, prikazuje moje napredne webmaster veshtine icon_biggrin.gif

(a i guestbook nam je prepun... icon_smile.gif )

 

Bilo je krajnje vreme da se javis mrred.gif  Uskoro OBAVEZNO da se zezamo negde icon_rockdevil.gif

Ako Malmsteen najavi svirku u nekoj pivnici u Skadarliji, sedam u bas i dolazim da pijemo... icon_smile.gif

Slava harmonskom molu! icon_mrgreen.gif

 

Vlakey!!!! Zhivio, mate!  pivopije.gif  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif

Zhice ti se glasne pozlatile, Simche! icon_biggrin.gif

TARJA TI CHAJ U VILI SLUZHILA DABOGDA! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pozdravite mi celu ekipu, pogotovo Myung-a... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, prikazuje moje napredne webmaster veshtine icon_biggrin.gif

(a i guestbook nam je prepun... icon_smile.gif )

 

 

Ako Malmsteen najavi svirku u nekoj pivnici u Skadarliji, sedam u bas i dolazim da pijemo... icon_smile.gif

Slava harmonskom molu! icon_mrgreen.gif

 

 

Zhice ti se glasne pozlatile, Simche! icon_biggrin.gif

TARJA TI CHAJ U VILI SLUZHILA DABOGDA! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pozdravite mi celu ekipu, pogotovo Myung-a... mhihi.gif

Decko, kakva si ti legenda!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, tek kad sam prebacio album na mp3 stigao sam da ga preslusam kao covek, jer su mi dvd drajvovi uvek u poslu i nemam kad da slusam audio disk icon_smile.gif

 

Premda vecinu pesama znam sa svirki i znam da su veoma dobre, moram konstatovati da odlicno zvuce i na albumu. Posto je bilo zamerki uglavnom na produkciju, ocekivao sam i vece nedostatke tehnicke prirode. Nedostataka u zvuku ima, narocito u zvuku gitare i basa, koji su trebali da budu jachi, ali cini mi se da je Smiljkin andjeoski glas veoma dobro uradjen

icon_mrgreen.gif , sto pokriva ostale nedostatke, a i klavijatura nije ispala loshe uopshte. I Markove i Vladine solo deonice su odlicne, samo je produkcija gitare dok svira ritam trebalo da bude lepsha, i onda bi to bio album svetskog kvaliteeta po mom misljenju. Napravljen je odlican balans instrumentalnih delova koji zvuce veoma progressive i melodicnih vokalnih delova koji daju bendu mogucnost da ih sa uzivanjem slusa i sira publika (tu i ja spadam ) icon_mrgreen.gif Sada donekle razumem onu osobu koja je rekla neke stvari o Markovom umecu sviranja gitare ... Album ga zbog produkcije ne prikazuje u onakvom svetlu kakav je uzivo .. znaci na svirci se daleko bolje cuje njegova virtuoznost nego na albumu, ali kao sto rekoh kao celina sve mnogo dobro zvuci. Ivanov basa se uklapa u kompletan zvuk i sledeci put mogu malo i da ga pojacaju icon_da.gif Bubanj nije preterano nametljiv, mogao je bit takodje nesto bolje produciran, ali stvarno nije nikakav veci problem, lepo se uklapa.

 

Na albumu ne postoji suvishna pesma koja je tu samo da popuni prostor, sto mi se takodje veoma svidja. Vecina pesama je ujednacenog kvaliteta, ipak je na prvoj polovini albuma veca koncentracija hitova, dok je druga polovina nesto instrumentalnija i atmosfericnija.

 

Da zakljuchim, mislim da se radi o odlicnom albumu, pesme su stvarno veoma kvalitetne i slusljive, produkcija uopste nije toliko losa da bi smetala ljubitelju dobre muzike. Naravno, coveku mora biti krivo kad cuje ovakav materijal sto nije bilo uslova da se jos bolje isproducira i onda bi se radilo o albumu veoma visoke klase i po svetskim standardima. OStajem pri stavu da bi na svirkama 2 gitare i 2 zenska vokala bili jos efektniji nego sto je to slucaj sada, mada je i ovako odlicno icon_da.gif

 

Zelim da sto pre nadjete stalu klavijaturu i da nastavite da radite ko i do sada pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

100-TA KOPIJA NIGHTWISHA , PA LJUDI GOTHIC METAL NIJE POCEO OD NIGHTWISHA.

NW nije gothic metal, Moondive nije gothic metal, a da li je 100ta kopija ... da li je bitno ? Od kada postoji NW ne sme da postoji vise ni jedan bend za zenskom vokalom? Cak i da je kopija, bitno je da li dobro zvuci ili ne zvuci ... u ovom slucaju muzika je veoma dobra i to je bitno. Inace imaju mnogo vise progressive elemenata u svirci od NW, ali ti si cuo samo vokal i odma prilepio etiketu.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

100-TA KOPIJA NIGHTWISHA , PA LJUDI GOTHIC METAL NIJE POCEO OD NIGHTWISHA.

Ako vec hoces da uporedjujes, pre bih rekla zenski Rhapsody icon_smile.gif

Salim se, dobri ste, samo tako nastavite. Svidja mi se sto pevacica ima imidz koji je razlikuje od ostalih metal pevacica icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NW nije gothic metal, Moondive nije gothic metal, a da li je 100ta kopija ... da li je bitno ? Od kada postoji NW ne sme da postoji vise ni jedan bend za zenskom vokalom? Cak i da je kopija, bitno je da li dobro zvuci ili ne zvuci ... u ovom slucaju muzika je veoma dobra i to je bitno. Inace imaju mnogo vise progressive elemenata u svirci od NW, ali ti si cuo samo vokal i odma prilepio etiketu.

Pa ljudi koji vam je?

Kako mrzim takve price , onda svaki Power bend je kopija Helloweena, stvarni poslusajte nesto pa recite.Niko iz benda nije uzeo instrument dok je slusao muziku i rekao ,,aha ovo cu ukrasti'' , razmislite malo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...