Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

I da imamo vremena da sviramo duze, ne bismo bili u mogucnosti... Nista od novog klavijaturiste, opet cemo zamoliti Damjana iz Demethera da nam pomogne. Mnogo mnooooooooogo mu se zahvaljujemo i za ovo sto nam je do sada ucinio, trudicemo se svim snagama da ga sto manje uznemiravamo u buducnosti.

Eto, planirali smo i nove pesme da uvezbamo, ali uvek nesto ne stima. Ivan je povredio ruku. Danas smo, dakle, imalu probu sa bubnjem, gitarom i glasom, mozes zamisliti kako je to. Prva proba posle ne znam ni ja koliko vremena...cekali smo rasplet sa klavijaturistom i rasplete se u nasu stetu. icon_sad.gif

Videcemo kako ce sve ispasti. Ako bude dobro, bicu prijatno iznenadjena, ako bude lose - bicu zadovoljna sto uopste postojimo. Trudimo se da budemo ozbiljan bend, ali izgleda da niko nije spreman da zameni Vlakeya.

Pojedinci dodju ovde samo da bi rekli sta ne valja. Ja sam prva svesna sta sve ne valja. A ispade da pola stvari i nije do nas... Anyway, vidimo se u petak, drzite fige da to na nesto lici, a mi cemo, svako ponaosob, dati maximum. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da imamo vremena da sviramo duze, ne bismo bili u mogucnosti... Nista od novog klavijaturiste, opet cemo zamoliti Damjana iz Demethera da nam pomogne. Mnogo mnooooooooogo mu se zahvaljujemo i za ovo sto nam je do sada ucinio, trudicemo se svim snagama da ga sto manje uznemiravamo u buducnosti.

Eto, planirali smo i nove pesme da uvezbamo, ali uvek nesto ne stima. Ivan je povredio ruku. Danas smo, dakle, imalu probu sa bubnjem, gitarom i glasom, mozes zamisliti kako je to. Prva proba posle ne znam ni ja koliko vremena...cekali smo rasplet sa klavijaturistom i rasplete se u nasu stetu. icon_sad.gif

Videcemo kako ce sve ispasti. Ako bude dobro, bicu prijatno iznenadjena, ako bude lose - bicu zadovoljna sto uopste postojimo. Trudimo se da budemo ozbiljan bend, ali izgleda da niko nije spreman da zameni Vlakeya.

Pojedinci dodju ovde samo da bi rekli sta ne valja. Ja sam prva svesna sta sve ne valja. A ispade da pola stvari i nije do nas... Anyway, vidimo se u petak, drzite fige da to na nesto lici, a mi cemo, svako ponaosob, dati maximum. pivopije.gif

Steta za novog klavijaturistu ali i Damjan je ok.poz icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od novog klavijaturiste, opet cemo zamoliti Damjana iz Demethera da nam pomogne. Mnogo mnooooooooogo mu se zahvaljujemo i za ovo sto nam je do sada ucinio, trudicemo se svim snagama da ga sto manje uznemiravamo u buducnosti.

Oh, ironijo!!! Ne moras bas tako grubo icon_smile.gif Nista nije frka, samo kad se ima vremena. Znas, i sama studiras isto sranje...

Pozdrav icon_rockdevil.gif

P.S. Kako mi samo nadjete zicu, pa da svaki put sviramo onaj Sympthomy XXX icon_smile.gificon_smile.gif "...nek me svuda prateeee, s pesmom rujna viiiiinaaaaa..." <--zica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno ste odsvirali ... steta za lose ozvucenje ... kad prodju sve utakmice danas i kad se malo otreznim od mamurluka, da na miru preslusam album ... inace devojka mi rece da joj se ne svidja samo 6ta pesma, a to je Red .... videcemo ... icon_da.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za album. Pored ovakve publike (koja je uglavnom pljuvački raspoložena bez ikakvog objektivnog razloga, kompleksi ili šta već) ovo je jedan hrabar potez. Nisam fan ove vrste metala, ali imate BIG BALLS i to vas odvaja od većine bendova na tzv. YU Metal sceni. Vlaki zaslužuje najviše pohvala i s pravom ga svrstavam u red Johansson-a i sličnih virtuoza. Marko je pokazao zavidno umeće, međutim gitara je zapostavljena što se solo deonica tiče (ubuduće ne bi škodilo svojevrsno prepucavanje gitara-klavijature tipa Symphony X). Smiljka po običaju drži lekcije pevanja ostalim koleginicama (produkcija glasa je malčice beživotna, ali znam tvoje mogućnosti uživo). Ritam sekcija je sjajna!!! Jeki je odradio odličan posao i dokazao da je jedan od petorice najboljih bubnjara u Srbiji! Samo napred i želim vam puno uspeha u budućem radu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za album. Pored ovakve publike (koja je uglavnom pljuvački raspoložena bez ikakvog objektivnog razloga, kompleksi ili šta već) ovo je jedan hrabar potez. Nisam fan ove vrste metala, ali imate BIG BALLS i to vas odvaja od većine bendova na tzv. YU Metal sceni. Vlaki zaslužuje najviše pohvala i s pravom ga svrstavam u red Johansson-a i sličnih virtuoza. Marko je pokazao zavidno umeće, međutim gitara je zapostavljena što se solo deonica tiče (ubuduće ne bi škodilo svojevrsno prepucavanje gitara-klavijature tipa Symphony X). Smiljka po običaju drži lekcije pevanja ostalim koleginicama (produkcija glasa je malčice beživotna, ali znam tvoje mogućnosti uživo). Ritam sekcija je sjajna!!! Jeki je odradio odličan posao i dokazao da je jedan od petorice najboljih bubnjara u Srbiji! Samo napred i želim vam puno uspeha u budućem radu!

Havala na pohvalama ali samo jedna mala ispravka nije Jeki nego Kole icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka:

 

Naravno, bio sam... 'Vako... Meni je bubnjar izgledao potpuno nezinteresovano!!! Ili sta god... Sve ostalo: svaka cast... Sve je bilo super, i jos zameram sto ste svirali samo 5 pesama!!! Ceo utisak pokvarili su i oni skinsi koji su jednom decku umalo ugasili cigaru u oko, drugog su ubacili u sutku i pocapali mu majcu... Ali u svakom slucaju meni je bilo superiska i Smiljka svaka cast za klavijaturne deonice za pesmu RED... E, i jos mi se svidelo sto je gitara bila 100% bila ravnopravna sa ostalim instumentima, pa se kristalno jasno cula...

 

Good work guys!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A a a a a a pa sad sam tek ukapirao sto nema objektivnog misljenja.Ovi ljudi sto pisu sve hvale na vas racun su uglavnom vasi prijatelji.Ja i dalje stojim iza svog misljenja (VIDI POST NA TEMI OKUPLJANJA I KONCERTI) icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Kao sto vec rekoh imamo probelma zbog klavijaturiste pa Damjan mora da uskace povremeno.To je razlog i zasto nemamo probe.Sledeci put bice mnogo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...