Jump to content

2011.06.25. *Rok miting, Debeljaca* Tarja Turunen


METAL Man

Recommended Posts

Aj ne budi picka! :P

I am no pussy :evotigana::P

Videcu jos,gde je kraj juna jebote,prvo da prodje ovaj Metal fest u Budimpesti za 3 nedelje,pa onda pravim dalje planove...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da vas obavestim ispred moto kluba kao organizatora ove manifestacije koncert Tarje ce poceti u 21h i trajace 90min.Mesto na kome se odrzava koncert je u stvari vasariste na periferiji Debeljace,uredjeno i vema pogodno za organizaciju koncerta.Debeljaca je nekih 40km od Beograda ili 90 od Novog Sada.Inace ovo je po redu 6.Moto Rock Meeting koji je medjunarodnog karaktera,uvek smo na moto skupu veliki akcenat stavljali na koncert zato se i zove M.R.W.,i mi sami smo prisustvovali na skoro svim vecim koncertima velikih svetskih grupa koji su odrzani kod nas i o u okruzenju.Ovo moze da bude samo zanimljivoza vas ,koji jos niste bili na ovakvoj manifestaciji.Prostor je ogroman ,pa tako da ce i ozvucenje biti adekvatno.Pored Tarje svirace jos Prorock,Nasty Michel i Hogar.Cene pica ce biti 1oo din,postoji mogucnost kampovanja.Ukoliko jos nekog nesto interesuje mozete pitati.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo imaj u vidu da taj sinobus za Kikindu strucka najmanje 4 sata ako je sve ok. Ja se u to ne bi pouzdao. Samo kazem, vi ljudi kako hocete. Ja se jos nisam usudio da idem tim istim sinobusom, a i niko drugi odavde ako je isao na koncert

 

OOps pa vama treba Zr ne Ki tako da je oko 2h

 

Samo kazem da je tak sinobus zivi smor

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebote,Debeljaca je od Panceva dal 4. ili 5. stanica ili tu negde.To je ni sat vremena klackanja od Panceva :smile:

OK,sasvim druga prica je ako krenes iz suprotnog pravca,tj. Kikinde (ili ZR-a).Al isao sam jednom-dvaput tim sinobusom (ZR-PA-BG) i ono,prezivi covek,nije nista posebno strasno...

EDIT:sinobus smor?Pa,ako ti je tu ekipa i rakija bole te dupe za sinobus :alkos:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sto odavde niko nece da se strucka, nece ni busem, ako nema kombi onda ni neidu jebes ga. Jeste, ako ima ekipe i rakije ni ne mislim kad cu stici, ionako necu nista videti. Ne mislim na Tarju(ne volim) nego uopsteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako se vratiti iz Debeljače? Provesti noć po vedrim nebom, u senu spavati?

 

poneses bato sator ,vrecu i spavas kao sto i ostali u kampu,ili svirka ide do 3 sata ujutro posle jos zveknes koje pivo i u 4-5 sati imas neki prevoz.Vozom imas dve stanice izmedu Debeljace i Panceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...