Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Пиздо сепаратистичка, ко те јебе, иди се бори за независност Војводине сад кад тврдиш да сам ти спојловао серију.

 

Kud god da krenem tebi se vracam ponovo, ko da mi otme iz moje duse Vojvodinu

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako cemo posteno Stanis je zakoniti kralj i kraj price !

Nece biti, pre je naslednik Targarijena pravi prestolonaslednik, Barateonovi su kraljeubice i uzurpatori.

da se uda Deneris za Tivina Lanistera, jedinog coveka sa mudima u celom Vesterosu.

 

 

Ти душу немаш

ili ne znas da je das

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O opa

Svidja mi se to sekvoja, dugo to nisam cula

Elem, necu da se kurcim oko ovoga sad, da kenjam o tome kad sam krenula da citam serijal posto ce delovati nerealno jako buduci da sam mlada i dalje, al' ste se bre popalili u picku materinu, u smislu da seriju daleko vise hajpuju ljudi koji takli knjigu nisu (ne znam zaista da li je takva situacija kod tebe), ali potpuno iskrena da budem, smesno mi je bilo to sto sam naletela negde na pricu o tome kako gutas seriju pre nedelju dana i sad odjednom spojlujes svima i nesto se busas tu oko citave stvari...

Ma

Evo ti sve sad lepo i da zavrsim sa svima vama sta sam krenula

Ti si mi kad si dosao bio kao simpatican lik, dok se nije pojavio ovaj Bogdan. Ne znam kakvi ste ovako, ne mogu da sudim posto ne zalazim po hriscanskim i ateistickim raspravama jer je tamo onaj Rogozub a njega kad vidim, razbolim se... Ali mi sve deluje kao da se pipkate potajno pisicama u nekom mracnom cosku jer cak i kada jedan odvali glupost a drugi je svestan da je ovaj odvalio, branicete se cime stignete... Sta znam, sve je to lepo, najbolji drugari i ta sranja, ali postoje granice...

Serem preterano

Ne dopada mi se druzina, to je sve

Potrudicu se da izignorisem sopstvenu iziritiranost jer je krajnje iracionalna

Carry on i pardon me

Necu vise

  • Upvote 11
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

O opa

Svidja mi se to sekvoja, dugo to nisam cula

Elem, necu da se kurcim oko ovoga sad, da kenjam o tome kad sam krenula da citam serijal posto ce delovati nerealno jako buduci da sam mlada i dalje, al' ste se bre popalili u picku materinu, u smislu da seriju daleko vise hajpuju ljudi koji takli knjigu nisu (ne znam zaista da li je takva situacija kod tebe), ali potpuno iskrena da budem, smesno mi je bilo to sto sam naletela negde na pricu o tome kako gutas seriju pre nedelju dana i sad odjednom spojlujes svima i nesto se busas tu oko citave stvari...

Ma

Evo ti sve sad lepo i da zavrsim sa svima vama sta sam krenula

Ti si mi kad si dosao bio kao simpatican lik, dok se nije pojavio ovaj Bogdan. Ne znam kakvi ste ovako, ne mogu da sudim posto ne zalazim po hriscanskim i ateistickim raspravama jer je tamo onaj Rogozub a njega kad vidim, razbolim se... Ali mi sve deluje kao da se pipkate potajno pisicama u nekom mracnom cosku jer cak i kada jedan odvali glupost a drugi je svestan da je ovaj odvalio, branicete se cime stignete... Sta znam, sve je to lepo, najbolji drugari i ta sranja, ali postoje granice...

Serem preterano

Ne dopada mi se druzina, to je sve

Potrudicu se da izignorisem sopstvenu iziritiranost jer je krajnje iracionalna

Carry on i pardon me

Necu vise

Јадна си .
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти сама себе убацујеш у расправу самном ја те нисам звао... И мислиш да мене заболе полни орган за твоје јебено мишљење .. Ако ти се не свиђа шта пишем лупи минус или ме заобиђи .

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vas tolko boli kurac jedno za drugo. Jednostavno, prestanite da odgovarate jedan drugom, i naravno da citate jedan drugome postove. Imate i ignore opciju i svi srecni svi zadovoljni.

 

U krajnjoj liniji, nemojte da spojlujete, svako ima pravo na svoj stav i misljenje. I uzivajte u ovoj divnoj seriji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma boli me kurac da ti lupam minus, ko sam ja tebi da spustam reputaciju, to koristim samo za postove koji mi se dopadaju i za Rogozuba. Prvo, ja sa tobom u raspravu nikada usla nisam (ako dobro procesljas stare rasprave, uocices da je jedina rasprava u koju smo mi usli ona u kojoj ti flejmujes mene jer ti se ne dopada sto sam ja rekla nesto tvom drugaru), samo sam iznosila svoje misljenje.

Opet psujem.

To je to, nema me.

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma boli me kurac da ti lupam minus, ko sam ja tebi da spustam reputaciju, to koristim samo za postove koji mi se dopadaju i za Rogozuba. Prvo, ja sa tobom u raspravu nikada usla nisam (ako dobro procesljas stare rasprave, uocices da je jedina rasprava u koju smo mi usli ona u kojoj ti flejmujes mene jer ti se ne dopada sto sam ja rekla nesto tvom drugaru), samo sam iznosila svoje misljenje.

Opet psujem.

To je to, nema me.

Ја за моје искрене пријатеље којих бај д веј имам заиста мало бих крви дао а не да их браним на неком јебеном форуму . То је најмање што сам могао да урадим . Износи ти и даље своје мишљење . И ја ћу своје . Кад већ нећеш да се оканеш мене .
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi zanimljivo videti postavu yuma u ASOIAF. Kerberi mogu biti small council, Zen naravno warden of Jumeros, moze i hand of the king gde ce Guardin of the Blind biti neki Targerijan davno zaboravljen i izgubljen. Oni tamo hrišćani deo noćne straže itd.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...