Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Ako 3. sezona ide do polovine trece knjige, onda definitivno to nije Crvena svadba, jer je ona u drugoj polovini knjige... Ja imam to prepolovljeno izdanje, A Storm of Swords 1: Steel and Snow i A Storm of Swords 2: Blood and Gold. I Crvena svadba je u Blood and Gold, sad proverih, bzvz...

Lako se to preradi...u prvoj sezoni Boromira drzase do kraja sezone maltene,a ubiven negde na polovini knjige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako se to preradi...u prvoj sezoni Boromira drzase do kraja sezone maltene,a ubiven negde na polovini knjige.

Moz' se preradi, naravno, al' ovo drugo sto si reko nije tacno, proverih sad, ubijen je pri kraju. U verziji knjige koju imam ubijaju ga na 700. strani, a knjiga ide do 780. ;)

 

Pu. veruj mi meni su se prve tri knjige spojile u jednu u sećanju, i imam osećaj da se sve dešava posle te crvene svadbe, ko da je do tad sve neko upoznavanje sa likovima, piscem i svetom. Ako tako kažeš onda nemam pojma koja je ta famozna sedma ili nosma epizoda, tj šta hoće da prikažu...

 

Moz' da bude vencanje Sansa sa znas vec kim to je u prvoj polovini knjige, namerno nisam napisao sa kim, ako se neko zezne i klikne... ;)

 

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek ovako,sad sam se i ja pogubio ... white walkers su u seriji,a u kinjigama "the Others" iliti po naski Tudjini.mada na par mesta i u knjigama neko pomene za njih "white walkers"....a oni rezorektuju mrtve...tj na kraju epizode onaj bijeli je white walker,iliti Tudjin,a ovi iza sto se vuku su obicni zombiji,i oni su klsicni zombiji,bez svesti,samo rokaj sve zivo,s tim da koga ujedu i koknu i on postaje kao oni

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' ovo drugo sto si reko nije tacno, proverih sad, ubijen je pri kraju. U verziji knjige koju imam ubijaju ga na 700. strani, a knjiga ide do 780. ;)

 

 

 

Moz' da bude vencanje Sansa sa znas vec kim to je u prvoj polovini knjige, namerno nisam napisao sa kim, ako se neko zezne i klikne... ;)

 

 

da,jbt...pozaboravljao sam dosta...pa ili to ili ovo u spojleru ili ono trece. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali

sumnjam da je onaj sto ima pomaze na zidu,a ciji idenditet sakrivaju, da je to Bendzen

 

Ima nekoliko teorija ali

u poslednjoj knjizi Brenu dete sume kaze da je on davno ubiven....meni je on kao

Kejtlin

,jer i crveni svestenici rezorektuju iz mrtvih,kao onog megdandziju sto su vracali 500 puta u zivot

 

Ko zna,razjasnice se mozda u naredne dve knjige. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sale,

ima momenata gde on ne moze da udje u pecinu ili preko zida jer su utkane cini koje brane prolaz za WW. a nesto mi stoji u glavi da te cini kao brane samo Ww ali ne i minionima... mada ko zna vervatno tripujem

 

 

verovatno ce se to razjasniti u naredne dve knjige,posto je najavio da ce se dosta pozabaviti "bjelohodcima" u sledecoj.ce vidimo....

 

Bila bi fora da se na sledece sezone serija ceka koliko i na knjige.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno ce se to razjasniti u naredne dve knjige,posto je najavio da ce se dosta pozabaviti "bjelohodcima" u sledecoj.ce vidimo....

 

Bila bi fora da se na sledece sezone serija ceka koliko i na knjige.....

 

Ma važi, smeše nam se novi ratovi zvezda :haha:

 

Ne vidim kako ova serija može da ima smislen kraj a da se ne završi sinhrono sa knjigama.

 

A ja naručila prvu knjigu... :) hihi idemo iz početka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam još uvek pročitao ni "Ples sa Zmajevima". :(

Iščitao sam drugi deo pre nego što je počela druga sezona i neću to više raditil. Ne uživam toliko u seriji jer previše upoređujem sa knjigom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...