Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Sunce ti kakav završetak sezone, I sad mučenje počinje, šteta što nisu Meksikanci režiseri, oni bi snimili 200 epizoda za mesec dana...

[media=]

[/media]

juego-de-tronos-2011.jpg

[media=]

[/media]

 

1221.JPG

Bastardo Juan Nieve

w+%252824%2529.jpg

Eduardo Fuerte

marina-telenovela.jpg

Dama Catalina Fuerte

gabriela-spanic300x350.jpg

Sersei Lanistrada

julioaleman110412.jpg

Tivinito Lanistrada

5387802245_0422d9697b.jpg

Denerisa Targaneros

Mariosexyphotoone.JPG

Drogo

 

y muchos muchos más ....en la séptima temporada!!!!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valar morghulis?

Pa, valar dohaeris :haha:

 

kud nisu završili onom 9-tom, bilo bi bolje. Razočarenje i house of the undying, skroz. šta gde, imalo je toliko potencijala.

 

Inače treća sezona ide do polovine treće knjige. Nešto naveliko trtljaju o nekom dogadjaju koji ih je mnogo inspirisao a sam martin će jednu epizodu sam samcijat da režira (na primer) i to 7-mu.

Koga interesuje šta sam pročitala a šta zapamtila, ima na wiki.

 

Šta hoću da kažem. Mislim da je crvena svadba ta famozna epizoda i to će biti tek negde u drugoj polovini treće sezone, a? (upućeno čitačima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače treća sezona ide do polovine treće knjige. Nešto naveliko trtljaju o nekom dogadjaju koji ih je mnogo inspirisao a sam martin će jednu epizodu sam samcijat da režira (na primer) i to 7-mu.

Koga interesuje šta sam pročitala a šta zapamtila, ima na wiki.

 

Šta hoću da kažem. Mislim da je crvena svadba ta famozna epizoda i to će biti tek negde u drugoj polovini treće sezone, a? (upućeno čitačima)

Ako 3. sezona ide do polovine trece knjige, onda definitivno to nije Crvena svadba, jer je ona u drugoj polovini knjige... Ja imam to prepolovljeno izdanje, A Storm of Swords 1: Steel and Snow i A Storm of Swords 2: Blood and Gold. I Crvena svadba je u Blood and Gold, sad proverih, bzvz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad malo razmislim, čini mi se da je prva sezona ipak bila malo bolja, posebno za nekog ko nije čitao knjige. Možda zato što se uvode okruženje & likovi , sve je sveže, novo i kul. Štatijaznam.

Ipak sam u globalu zadovoljan ovom sezonom, stvarno mislim da ne može to mnogo bolje. Pretpostavljam da je najveći problem što je teže preneti i pojasniti istoriju i pozadinu sveta u seriji nego u knjizi. Veliki je problem što se deo priče/izgradnje karaktera odvija kroz unutrašnje misli/monologe, što je još teže preneti, samo par filmova sam video sa tom vrstom naracije (Dina Dejvida Linča mi prva pada napamet).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako 3. sezona ide do polovine trece knjige, onda definitivno to nije Crvena svadba, jer je ona u drugoj polovini knjige... Ja imam to prepolovljeno izdanje, A Storm of Swords 1: Steel and Snow i A Storm of Swords 2: Blood and Gold. I Crvena svadba je u Blood and Gold, sad proverih, bzvz...

 

Pu. veruj mi meni su se prve tri knjige spojile u jednu u sećanju, i imam osećaj da se sve dešava posle te crvene svadbe, ko da je do tad sve neko upoznavanje sa likovima, piscem i svetom. Ako tako kažeš onda nemam pojma koja je ta famozna sedma ili nosma epizoda, tj šta hoće da prikažu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...