Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

:haha: iskren je Dzejmi... najbolja scena u epizodi

 

ona se zaljubi malo u knjigama, al on i ne ... al postoji uzajamno poštovanje... takav je bio moj dojam

 

 

ja sam skontala obrnuto, on se na neki nacin zaljubio preko postovanja, ona ne bas :haha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ja sam skontala obrnuto, on se na neki nacin zaljubio preko postovanja, ona ne bas :haha:

 

 

 

interesantno... nekako mi on kao čovek bez "svoga" deluje kao da ne shvata muško-žensku ljubav toliko ozbiljno. I ono sa Sersei mi je (zbog naknadnog razvoja) delovalo kao da je ona shvatila ozbiljnije od njega.

A Brijena mi ostavila utisak nezrele devojčure u tom pogledu, bez ikakvog iskustva.

 

Tako sam nekako povezala da se ona tu zaljubljuje, il biva fascinirana ili šta god. A on je poštuje.

 

Mada nisam pročitala drugu i treću knjigu ponovo u poslednje dve godine :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da goveda podelise na dva dela, bice jedna ondak...samo jebase mu kevu, za drugi deo knjige opet cekanje godinu dana(jbt serija ce se onda prikazivati vise od deset godina!!!!!????), mogli su barem to za septembar da ostave, pa onda sledece godine gozba za vrane, ovako na pola knjige stati.....izgleda da ce matori opet da kasni sa pisanjem sestog dela,pa da se barem obezbede. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko vam kaze da ce se snimati ovim tempom?

logicniej je da ce neke stvari biti izostavljene ili napomenute a ne prikazane, i da ce u nekom trenutku doci do szimanja radnje, tipa u jednoj sezoni ce da obrade dve knjige ili ce da rasporede stvari koje se hronloski desavaju istovremeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jel bese Tirionova i Sansina svadba pre Dzofrijeve? a dafinitivno posle Robove

 

 

 

Nisam ni mislila na Tiriona i Sansu, već na Dzofrija i na Roba... da nće biti u istoj sezoni.

Hronološki nisam sigurna ali mislim da ide T+S pa onda ljubičasta svadba. S obzirom na plot tako je i logično.

 

 

A čula sam negde da je matori izrazion zabrinutos' da će serija sustići knjige - i šta onda zaboga? :haha:

 

Meni ne smeta, nek razvlače. Samo nek se on ubrza, dear pedobear... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitaoci knjiga preuzeli temu :)

neočekivano :o

 

inače, sjajno vozi treća sezona, na stranu priča o tome da će im, ako nastave ovakvim tempom, trebati čitava decenija, u pitanju je sjajna ekranizacije, baš detaljna. i ne kapiram tolki hejt o sporosti, šupljini poslednjih par epizoda... lepo se gradi sve, svako malo informacije o prošlosti sveta i likova (eto u ovoj džejmi i njegova ispovest)...

 

422040_553670658032344_755423865_n.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...