Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Zapravo svega tri godine... ako je verovati fanovima:

https://docs.google....Fha1ZfNUE#gid=8

 

A dve do treće knjige-sezone

 

Zen, ma može nije to problem i ovako su glumci stariji nego što su u knjigama, možda bude malo bzvz zbog dečice tipa Bran, Arya...

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako od sledece godine ne krenu sa 12 (minimum) epizoda po sezoni, propasce ova serija... Nije toliko losa treca sezona, ima odlicnih momenata, ali nije to to. Jbt, evo na primer Jon Snow se u samo jednoj epizodi druge sezone pojavio isto koliko i u prvih sest epizoda trece sezone. To vazi za skoro sve karaktere. Utisak ove sezone je da se nema vremena ni za jednog lika. Bran se u prvih sest epizoda pojavio na manje od pet minuta... 10 epizoda su radile za prvu knjigu (jedna od najboljih adaptacija koje sam ikada pogledao), za drugu vec malo losije, ali treca sezona pocinje da ispoljava uzasne mane, sve zbog malo epizoda...

 

prva sezona je bio uvod/exposition druga zaplet a treca "razrada", posvecena character developmentu. do kraja trece ce ja mislim da dovrse to i onda ce da prekrate sa sporim delovima to u cetvrtoj i da predju na normalan plot sa vec formiranim likovima (npr. kako se deneris transformisala iz imbecilke do prilicno autoritativne figure, tu vise nema mesta za neki development, isto tako sa ostalim likovima). cetvrta ce po mojoj kalkulaciji da bude sa mnogo vise vaznih dogadjaja i bice akcenat na interakcijama i sukobima vec formiranih likova, tako da nece biti sporih delova mozda uopste, a peta ce biti vrhunac ali ce biti zbrzana, otkriva mi moja carobna kugla.

da li ce se rasplet desiti na po okoncanju produkcije pitanje je, mozda ce rasplet biti u nekom visokobudzetnom filmu ili vise njih.

 

edit: prvih 7-8 epizoda prvog serijala ce uvek biti najbolje naravno

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...