Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Meni je bas super ova epizoda, svaka scena sa Tirionom je bila zlata vredna, plus ono ponizavanje od Dzofrija. Arja i Hound dijalog, Deneris, dosta sisa... meni je bila sasvim dobra epizoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako su bese nasi preveli Harenhall a kako Riverrun, Brzorecje?

 

Džordž Martin je svoje planove za kraj serije već ispričao producentima za slučaj da umre pre kraja snimanja.

dakle, za nas nema zime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pročitao da je napisao u testamenu kako ta glavna radnja treba da se završi, za slučaj da umre da bi neko drugi mogao da završi serijal prateći ta upustva. Sumnjam da mu je serija važnija od knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Pa da. A usput valjda ima i imenovanog nekog drugog pisca koji ce dovrsiti u tom slucaju.

Kul epizoda, ispizd naravno na

debelog zbog ostavljanja seciva :haha: Cekam kad ce onu Deneris prestati da kenja

 

Edited by MissionVao
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul epizoda, ispizd naravno na

debelog zbog ostavljanja seciva :haha: Cekam kad ce onu Deneris prestati da kenja

 

 

hahah isti ispizdi,

 

s tim što ja čekam da deneris crkne alltogether, pošto mi ide na kurac ceo njen lik i očajna perika, nažalost to se neće desiti

 

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako su bese nasi preveli Harenhall a kako Riverrun, Brzorecje?

 

 

dakle, za nas nema zime :)

Harendvor :D

 

STO NISU PRIKAZALI FUL FRONTAL NUDITI U SCENI SA DENERIS I MELISANDROM MAMU IM JEBEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool mi je isto bila u ovoj epizodi hladna kuja Sersej, kako je odjebala oba Tirela. Pogotovo ono, "Shut up, nobody gives a fuck what your daddy have said" i "If you ever call me sister again, I`ll strangle you at your sleep". :D

 

Sledeća epizoda je nešto što su fanovi čekali, još od kada je serija počela da se pravi, da se ekranizuje.

 

I Emilia Clark ima prelepe oči, koje su pogotvo radiant(da citiram Mardzeri iz ove epizode) u onoj pustinjskoj varijanta sa sve onon pustinjskom odorom. Podseća me na onu poznatu sliku, sa devojkom sa najlepšim očima na svetu.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se devojke najviše pale na Randy Threndy, Thranduil iz Hobita, Legolasov otac.

http://www.tumblr.com/tagged/randy-thrandy

 

A nekako, meni nije jasno kako, ali Sersej u pravom životu je bankrotirala. Izgleda da joj u pravom životu ne ide u igranju Game of Thronesa.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2304035/Game-Of-Thrones-actress-Lena-Heady-5-bank-account-divorce-documents-reveal.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i super mi je bio dijalog izmedju Stanisa i Davosa, tacno se vidi kolko ga Stanis jos uvek veoma postuje. Davos odan i posten do kraja. Tirion je tako jest Peter je fenomenalno odglumio pijane delove epizode, i kao sto sam rekao ranije, scene sa njim u ovoj epizodi su zlata vredne i nacin kako se Tirion ponasa, kako odgovara, kolko je ponosan, divan karakter skroz.

 

"I think mothers and fathers invented gods, so their children could sleep safe at night." ili tako nešto. XD

 

Sve u svemu preodlična epizoda.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je epizoda, stannis konacno nije dosadan.

 

poslednji deo je ok, ali su malo preterali sa efektima. ono rasprskavanje metala je neuverljivo, pretvaranje u led je ok ali prenaglaseno, a dezintegrisanje je nekako cheaply done.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...