Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Ja već primećujem da je počeo da opada kvalitet po sezonama, tako da ako otegnu na 8 sezona, ne smem da zamislim na šta će tih par poslednjih ličiti. Naravno, mogu i da me demantuju pa da snime epic stvari, ali male su šanse za to. Ova sezona je dobra, ali nije bila vredna godinu dana čekanja.

Edited by Oak
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nemam pojma, ja vidim da sam se više primila na ovu sezonu nego na prethodne dve po tome koliko redovno gledam epizode

 

To je zbog tvoje podsvesne zelje da se nesto zapravo desi u sezoni i posto ne dobijas zadovoljenje tvoj mozak groznicavo grabi ga sledecoj epizodi kao narkoman za sledecu dozu heroina. Sebe zavaravas da ce biti sve u redu, ali ipak ne vidis napredak. U prvoj sezoni pogledas epizodu i tebi sve lepo i potaman kao posle jedno g dobrog maratonskog seksa dok u ovoj sezoni imas utisak kao da si bila sa likom koji ima problem sa prevremenom ejakulacijom i koji zavrsi pre nego sto je i poceo i ostajes uspaljena a nema ko da te smiri. Takve stvari se obicno zavrse tako sto zene nadju drugog tj. u ovom slucaju neku drugu seriju. :obrv::unsure::closedeyes:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo nije mi jasno ima 7 knjiga i 7 sezona, a pritom da je jedna knjiga dve sezone. Tako da biće dve knjige u jednoj sezoni ili šta? Ili je to taj tim samo do 7 sezone, pa će možda neki drugi producentski tim da nasledi Game of Thrones posle njih.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovakve odluke, ja sam mislio da će GoT imati 12 sezona minimun. XD Ali to je preogroman vremenski period, poumiraće i odrašće mnogo glumaca, a i da ne kažem kolko će njih hteti da napusti seriju, ali taman jedini način da budu u toku sa izlaženjem knjiga. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...