Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Iako ih svi ubacuju u power metal :roll: oni ipak sviraju speed metal, pa evo ih na ovom forumu.

Moj drugi omiljeni bend.

Zaista ih mnogo volim. Jedan od prvih metal bendova koje sam pocela da slusam, i jedan jedini koji volim svakim danom sve vise i vise. Oni nisu izdali los album! Neki su bolji, neki malo gori, ali svi su mi k'o deca :mrgreen:biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Mogu da ih slusam u bilo kakvom raspolozenju. I ne koriste klavijature sto im je dodatni + :mrgreen:

Najdrazi su mi Death or glory (jer je to prvi njihov album koji sam cula), Under Jolly Roger, Port Royal, Rivalry, Pile of skulls, Gates to purgatory... ma sve ih volim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja ih obozavam.Cak sam sa Parastosom snimio i pjesmu (Branded & Exiled) za njihov tribute album, ali ovo je stvarno pogresan forum. Osim na prvom i malo na drugom albumu, ostalo nista nije thrash. A, sto se tice da su svi albumi dobri. Masquerade je malo bljedji (no, dobro, nije lako snimiti nesto da parira Black Hand Innu), Rivalry bi bio odlican da nije ponavljanje. Victory i ovaj zadnji su stvarno slabi. Stari albumi su puno bolji. biggrin.gifa:

 

Port Royal the cry of freedom on the sea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ima thrasha na prva dva albuma, ali definitivno nisu thrash. Što se mene tiče, neka ostane ova tema ovde jer mi je bend veoma drag. Ultimativni album: "Death Or Glory"!!!!!!!!!!!!

 

da... tu se slazem s' tobom...

 

kakav je onaj prvi album sa satanic fazonima?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako, mnogi su umeli da ga opisuju kao 'šablon po kome je rađena većina nemačkih thrash albuma 80-ih'. Nisam siguran da bih se složio sa tom ocenom, ali definitivno ima thrash i speed elemenata. Već od "Branded And Exiled" su počeli da ublažavaju i uobličuju svoj karakterisitčni zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše ti se sviđaju "Victory" i "Death Or Glory"? "Victory" je u poređenju sa "Death or Glory" krajnje bezvezan album! Nije loš, ali je za njine standarde lošiji od prethodnih. Nažalost, ne čuh novi, pa da mogu i o njemu da prosudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako da će valjati. Ionako uživo najviše sviraju stvari sa starih albuma. Dobili su IPS-u "Pile Of Skulls" i "Victory" originale, ali nisam siguran da li koštaju 912, ili 1125 dinara. Meni ne pada na pamet da ih kupujem po toj ceni. Ko voli, nek' izvoli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

MA ZNAM NEGO SAMO DOPRINOSIM ATMOSFERI HVALE GROMOGLASNOM PORUKOM!! :twisted::twisted:smile.gifsmile.gif

Evo, ja sam danas našao još neke pirate metal bendove, ali se svi nalaze na listi Running Wild sajta za njihov tribute album i obradili su bar jednu njihovu pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA ZNAM NEGO SAMO DOPRINOSIM ATMOSFERI HVALE GROMOGLASNOM PORUKOM!! :twisted:  :twisted:  :)  :)

Evo, ja sam danas našao još neke pirate metal bendove, ali se svi nalaze na listi Running Wild sajta za njihov tribute album i obradili su bar jednu njihovu pesmu.

 

*ebi ga zivot je takav mnogo je kopija a malo originala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...