Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Nemam ja preterano znanje, samo mišljenje. Mišljenje koje iznesem sa što više argumenata upravo iz razloga da ne ispadne kao samo suvo proseravanje. I uvek se držim materije i ne nazivam vas pametnjakovićima, sveznalicama ili seratorima. Što vi, priznaćeš, radite.

 

Da,mi seremo o filmovima i igrama pre nego sto izadju.Da,mi smatramo sve oko sebe holivudskim smecem i po svemu seremo.Jeste...

 

Tako da sad molim Lemija, a i tebe jer imaš istoriju takvih oslovljavanja, da se uzdržite dodeljivanja raznih atributa. Držite se teme. Ko i šta sam ja nije vaša briga. Ako se ne slažete sa mnom, jednostavno tako napišite. Dajte i koji argument, neće vam škoditi.

 

Argument na komentar da ce igra biti sranje a nije jos ni izasla?Jedini odgovor na to je : ti si serator.Argument na to da sanjas igru za koju si tvrdio da ce biti sranje i da je neces igrati?Ti si serator.

 

Kako se ophodite prema drugima više govori o vama, bar su mene tako učili.

 

Onda nauci i da kada non stop seres,i 100 ljudi ti kaze da si serator,ti to zaista i jesi.Uprkos tome sto ti to ne mislis.

 

Što se teme tiče, 'ajmo redom: Stormcloak ili Imperial? :bigblue:

 

Stormcloak :rockdevil:

 

Stormcloak naravno.Iako su u principu i oni sabani.Zapravo Ulfric je saban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi deluje dosadno igranje sa zmajom, mada moze da bude dobro za izivljavanje i ubijanje citavih gradova, kada mi dodje za tako necim.

Izgleda kul igranje sa dzinom, ili sa robotom. Generalno volim te modove, postoje modovi i za Morrowind i Oblivion, igranje sa svim mogucim zverkama. Voleo bih da probam sa golden saints jednog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji tu ima bag? Kad uključiš dnevnik, odeš na magiju i izabereš ward, posle ga aktiviraš, on te gađa i to je to.

Ima kad ne odes na pocetku ja otisho tek sa levelom 30 na taj quest i nece lik da baci madjiju na tebe i red eagle misija mi baguje tri put mi se pojavljuje i imam tri ista takva macha:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • If you miss the first chance to defend yourself from Tolfdir's fireball, he may not throw another one at you, stalling the quest indefinitely. You can kill some of the College's members, get expelled, then return, pay the fine and rejoin the College, the quest will unstuck.
  • A better way to fix the above bug is to quickly tap your cast button so the Ward only casts for a second. Tolfdir will mention that you have to keep the ward up. His actions will recycle and he will repeat where you have to stand. Cast the ward again after he tells you to and he should throw a fireball your way.

Vidi ako ti nešto od ovoga znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...