Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Zato treba imati devojku koja igra Farmville i to joj je vrhunac interesovanja.

 

Kako su zajebane one Dwarven masine.

 

Koja je poenta skupljanja onih knjiga osim spell tome ? Da li stvarno neko cita sve ono ? xD

 

Pa dizes skillove sa citanjem pojedinih knjiga.Itekako ima poente.Kada kazem citanje,mislim na kliktanje na njih,ne da bukvalno uzmes i procitas sve. :D

Sto se tice masina,kolosusi su zajebani,oni manji su kerov kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spell tome ne daje skillove,vec spellove.Skillove daju ostale knjige.Ne sve naravno.A zasto neko voli skupljati one sto ne daju jebeno nista,jebem li ga...vole ljudi citati sta su scenaristi nasrali....ili im je kul da pune police za knjige po svojim kucama u Skyrimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ima korisnih itekako.Iako,kada odmaknes u igri ne treba ti nista od toga knjiskog sranja.Sekiretina i shoutovi deru sve pred sobom.Ja sam trenutno lvl 29,roknem trola dva puta i zagine.Jedino su mi gianti i dalje zajebani,no njih resavam tako sto puknem Storm Call i bezim od njih dok ih munje polevaju,pa ih dokrajcim kada im ostane malo energije.Jebiga,pickasto ali daje rezultate. :D

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi od raspolozenja... Ako hoces da juris i ubijas, ti ces igrati, a ako hoces da izucavas igricu, pronalazis unikate, onda ces citati, jer svasta se moze pronaci na osnovu teksta iz pojedinih knjiga...

 

Nisam to poitvrdio u Skyrimu, ali u Oblivionu ima puno stvari koje nisu questovi a ako procitas pravu knjigu (stvarno pricitas) moci ces da ih i pronadjes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da izlečim vampirizam? Plaše se ljudi, neće da mi daju questove. Inače igra je brutalno laka... možda će sa vremenom postati teža.

 

Idi u neki od hramova,blessing ce ti verovatno skinuti vampirizam.Ili lepo postani vukodlak i mogu da ti sisaju kurac svi redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...