Jump to content

Saturnus


Chlan 787

Recommended Posts

rano je za Anathemu ;) za njih je solo koncert :D

slazem se. ali, kako Baal rece, bilo bi sjajno kad bi mogao da se ubaci jos neki doom metal. Mourning Beloveth za februar sprema novi album, posle toga ih, verujem, ocekuje 'ladjenje muda po festivalima. e jebem ti ovaj entuzijazam kad momentalno hocu jos. :) u svakom slucaju, svaka cast za Saturnus. fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, kakva vise sprdnja... Ostavim link i sve, i opet nista. Inace, Saturnus, je, iskreno, pokazao poprilican entuzijazam oko dolaska u Srbiju.

Cini mi se da jedva cekaju koncert. Vidjecemo...

 

Ma hej, to ja onako tipicno zenski sumnjicavo :) Zapravo jedva cekam, posto su mi oni ubedljivo omiljeni bend. Htela sam letos u Ceskoj da ih slusam, ali nista od toga.

 

 

Jos kad bi stvarno i Mourning Beloveth svratili u toku turneje malo i u ove krajeve... Ko ce biti srecniji od mene :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo cast da objavimo da je jos jedan bend potvrdio ucesce na Castle Festivalu 2008.

U pitanju je danski doom/death metal bend, Saturnus. Vise o njima, kao i o ostalim potvrdjenim bendovima, mozete naci na odeljku ''bendovi''.

 

Holly smoke! Holly fucking smoke! AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! (I ostale kompromitujuce onomatopeje.)

 

Ne budu li dosli, bice meni realni krajstgudbaj. :cry:

 

Nevezano za hipoteticki dolazak, i dalje mi se cini da neko cudesno menja reci pesama Saturnusa. Da se txtovi menjaju dok ne gledam. Kao kod Borhesa.

 

Recimo, meni i dalje chika peva:

 

Inflame thy heart

reach the void (mesto rejz d vond. neje to hari fuckin poter)

raise the dagger

 

Ne menja koncept pesme, koja je i dalje divno intenzivna. Pored toga, dobija se ravnoteza: 'reach' se ponavlja dva puta sa uzlaznom gradacijom, kako se postize zavrsetak jedne celine, a na drugoj strani su 'inflame' i 'reach'. Razgoriti srce, dostici prazinu, podici bodez, uzdici pehar i pojati.

 

Ajoj. Nema (mi) kraja. :ph34r:

 

Inflame thy heart

raise the wand

raise the dagger

raise the cup and praise and chant

for this is

the night of the raven

the might of the raven

in the season of night

 

Inflame thy heart

raise the wand

raise the sword

toll the bel and praise and chant

the path is for consecration

purification

Initiation

in the incense of nigt

Inflame thy heart

 

Odlicna, izvrsna, pesma.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

uh, presekoh se. kad videh temu pri vrhu pomislih da je nastup iz nekog razloga otkazan. :)

inace, sto se setliste tice, ovo su svirali krajem januara u Grckoj: Paradise Belongs To You, Murky Waters, Rain Wash Me, I Long, Lost My Way, I Love Thee, Inflame Thy Heart, Softly On The Path You Fade, Pretend, Empty Handed, Christ Goodbye, i jos tri pesme cija imena nesrecni recenzent nije uspeo da zapamti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...