Jump to content

Saturnus


Chlan 787

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jako, jako, jako dobar bend. prvo na sta sam pala su one divne pesme sa gitarom i resitacijom (for your demons, thou art free, in your shining eyes), ali martyr stvarno jebe keve.

softly on the ath you fade i Noir su dve koje me najvise dotaknu...

volim ih stvarno, tekstovi su icon_cry.gif taman za mene i neprejebivi...

volim taj glass.....dok recituje....

 

jedna slika..

http://i13.photobucket.com/albums/a254/Cou.../Saturnus20.jpg

Edited by Elizabeth

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif noir je fantastichna, "nevertheless I'm gone", genijalno se provlachi kroz celu pesmu, na razlichite nachine ph34r.gif meni se sa tog albuma najvishe svidjaju empty handed, thus my heart weepeth for thee, i inflame thy heart, koja je vrh albuma (po meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend jednostavno ima dusu.

medju mojih prvih pet svih vremena pivopije.gif tako neshto se retko dozhivljava, a saturnus postavlja nove standarde u doom-u. a tek prelazi izmedju pesama na Paradise belongs to you. izuzetno odradjen album, jedva chekam novi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturnus - Veronica Decides To Die

 

Full-length, Firebox

May 3rd, 2006

 

1. I Long 10:54

2. Pretend 06:26

3. Descending 09:05

4. Rain Wash Me 07:23

5. All Alone 06:19

6. Embraced By Darkness 06:45

7. To The Dreams 05:48

8. Murky Waters 06:40 > MP3

 

Total playing time 59:20

Edited by The Watchtower

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturnus - Veronica Decides To Die

 

Full-length, Firebox

May 3rd, 2006

 

1. I Long 10:54

2. Pretend 06:26

3. Descending 09:05

4. Rain Wash Me 07:23

5. All Alone 06:19

6. Embraced By Darkness 06:45

7. To The Dreams 05:48

8. Murky Waters 06:40 > MP3

 

Total playing time 59:20

jao divno...vec po nalovima pesama vidim da ce mi prijati. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko i jasno: nemam tri blage o doomu, al' mi se Saturnus svidja.Imam samo "Martyre" i neki live. 2 pitanja za ljude koji znaju o cemu pricaju, a pritom slusaju Saturnus:

1. Koji jos album da nabavim

2. Koji su bandovi jos u ovom fazonu

 

Probao sam da slusam My Dying Bride, al' sam bio u fazonu no.gif

Tako da, dobri ljudi, pomozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Koji jos album da nabavim

2. Koji su bandovi jos u ovom fazonu

 

Tako da, dobri ljudi, pomozite.

1. fali ti jos samo prvi, Paradise Belongs To You. taj nabavi obavezno (ili cu ti ga ja doneti na drkonik probu). onaj live sto si slusao, to su verovatno dve pesme sa For Loveless Lonely Nights EP-a

 

2.mislim da nijedan bend nije bas u tom fazonu, ali mozes da probas aktuelni Draconian (album Arcane Rain Fell), i poslednji Morgion (Cloaked By Ages, Crowned In Earth)

 

ostali clanovi bi mogli da ti preporuce i Novembers Doom, Rapture, Slumber, Daylight Dies i slicno, ali stay away from them, utoliko sto ne mozes da svaris maj dajing brajda.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko i jasno: nemam tri blage o doomu, al' mi se Saturnus svidja.Imam samo "Martyre" i neki live. 2 pitanja za ljude koji znaju o cemu pricaju, a pritom slusaju Saturnus:

1. Koji jos album da nabavim

2. Koji su bandovi jos u ovom fazonu

 

Probao sam da slusam My Dying Bride, al' sam bio u fazonu no.gif

Tako da, dobri ljudi, pomozite.

hm...sta znam meni je jedino Paradise Belongs to You...ostatak mi nekako ubrzo dosadi...

 

a sto se tice My Dying Bride...nemoj biti tako izricit...imaju oni svoje jako razlicite periode ( iskreno da sam ih prvi put cula sa ovim poslednjim albumom tesko da bih ih i ja toliko zavolela)...ja licno najvise volim Complite.....mada to sumnjam da se kome drugom svidja...tja...sta zanam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostali clanovi bi mogli da ti preporuce i Novembers Doom, Rapture, Slumber, Daylight Dies i slicno, ali stay away from them, utoliko sto ne mozes da svaris maj dajing brajda.

icon_da.gif novembers doom

 

mozhda i celestial season, sa albuma solar lovers ova stvar: Soft Embalmer... (fenomenalna) musik20.gif

Edited by korovjov

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. fali ti jos samo prvi, Paradise Belongs To You. taj nabavi obavezno (ili cu ti ga ja doneti na drkonik probu). onaj live sto si slusao, to su verovatno dve pesme sa For Loveless Lonely Nights EP-a

 

2.mislim da nijedan bend nije bas u tom fazonu, ali mozes da probas aktuelni Draconian (album Arcane Rain Fell), i poslednji Morgion (Cloaked By Ages, Crowned In Earth)

 

ostali clanovi bi mogli da ti preporuce i Novembers Doom, Rapture, Slumber, Daylight Dies i slicno, ali stay away from them, utoliko sto ne mozes da svaris maj dajing brajda.

 

pozz

Buddha, the MAN pivopije.gif Odlicno!Dogovoricemo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e 'vako, saturnus-ov 'paradise...' mi je najbolji doom album koji sam ikada cuo! savrseno je melodican i mracan...savrsenstvo skroz!jel zna josh neko tako neki melodicni doom (osim draconian-a) za preporuku? icon_confused.gif

 

novembers doom sam slusao i nekako mi se ne svidjaju...probacu ponovo...a od bride-a "swans' i 'angel' su zakon! icon_da.gif onaj klavirski zavrsetak u 'sear me' jednostavno nije sa ovog sveta! neopisivo...

 

 

 

to slowdiver: onaj khanate sto si mi narezo bukvalno BOLI dok slusam...ali to je gorcina koja prija rekao bih icon_smile.gif ...koji ludaci...

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...