Jump to content

Televizori - LED, LCD, PLASMA...


Apeiron

Recommended Posts

Ma, Sony nije konkurentan cenovno kako god obrneš.

 

Nisam najsigurniji sta si hteo da napises sa ovim, ali meni se do sada Sony televizori ubedljivo najbolje pokazali. Na primer vidim ovde ljudi hvale Samsung, a meni se dva Samsung televizora pokvarila odma posle isteka garancije od 2 godine. A i po kvalitetu same slike sam najzadovoljniji Sonyem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da kažem da sve ono što Sony ponudi za određene pare možeš kupiti 10-20% jeftinije kod ostalih proizvođača. Sony ne naplaćuje samo kvalitet, već i samo ime, i to je postalo opštepoznata stvar u digitalnoj eri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad baba predje na HD Selo gori a baba se ceslja, pitacu te koji ste LCD kupili na rate :mhihi:

i bilo bi vreme da se ponove za novi tv ali dzaba oni nece da kupe novi tv nema teorije.ovaj im je dobar,kazu sta ce im nesto bolje pa da moraju nesto novo da uce :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam samsung plazmu od 50 inca..

 

video sam na licu mesta razne televizore, lcd, plazme, full hd, bla bla... svi su bili prikljuceni na isti blue ray film. imao sam budzet da uzmem bilo koji (jer nisam ja placao nego kolega koji mi je dugovao pare za neku drugu opremu, a bilo mu je lakse da mi vrati u robi).

 

realno gledano, ja nisam video dovoljno razlike u kvalitetu slike koja bi opravdala da uzmem manji tv samo zato sto je full hd. velicina u ovom slucaju jeste bitna. ;) sad kad dodjem kod nekog, svaki tv mi mali. ovo sto skidam sa neta u dobrom kvalitetu izgleda sjajno.

Koji je to model ako nije tajna? Nisam znao da se tako veliki modeli izdaju u HD Ready varijantama...

 

Po meni je sony bravia najbolja! Ko je video zna o cemu pricam ;) Al dzaba kvalitetan tv, kad je to samo pola "uzitka", obavezan je i neki dobar 5.1 - 7.1 sistem da ga upotpuni :D

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa plazma, gledao sam neke modele 50" full HD, slika je prirodnija, toplija nego na LED i LCD.

 

Meni zbog velicine sobe treba ili 47" ili 50" nasao sam dobar LG LCD za 700 eur, jos se lomim da li da uzmem njega. Posle vidim imaju i mo=deli sa LAN prikljuckom, primim se, ali onda razmisljam koji ce mi to kurac, hocu da pustim nesto sa sharea a ono nece jer eto fali mu neki kodek, kurac palac. Vazno samo da ima HDMI, povezem ga na komp i monitor od kompa ide na DVI, a TV ide na HDMI i cepaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...