Yesterday at 08:34 AM1 day comment_3125418 i meni je letnji album jer me vrucina baca u depru. October Rust mi je naj letnja depra album. muzika koja savrseno ide uz miris zapeklog kontejnera Report
Yesterday at 09:47 AM1 day comment_3125420 October Rust slušam samo u oktobru jbg, ima taj miris rane jeseni meni ipak Report
Yesterday at 10:46 AM1 day comment_3125421 Oktobar baca u depru..Ništa lepše od leta i vrućinštine; pošten čovek može svuda da se šeta go.. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.