Jump to content

Delfi knjižare


Recommended Posts

Oni izgleda baš rešiše da isprazne magacine :bigblue:. Dobro će mi doći ovo jer sam prošli put išao na to da popunim kolekciju Pračetovih knjiga

 

Ona Hiperion kolekcija je fina, za sada što sam video...

 

at Havoc: Ona knjiga koju sam rekao da me je zainteresovala da pročitam od pračeta je Duševna muzika.

 

Veruj mi na reč i pročitaj, nećeš se pokajati :bigblue:

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

@charlie: Tinejdz roman, wannabe Nordijska mitologija, gluplju knjigu dugo ne uzeh u ruke -.- Basbas mrka kapa. Sto se mene tice.

 

@Lunar: Dobra je i ona... Valjda ce ti se svidi -.-

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Две књиге ме занимају,ал' обе имам. Који помор од понуде... Ко им бре купује толике књиге којекаквих спонзоруша? Врели секс,овај секс,онај секс. Нејебица хара земљом,дефинитивно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Izdaju oni simonsa, nesto strauba ako se dobro secam, ima i nekih teskih psiholoskih trilera koji bi se mogli lagano strpati u horore, a u vampirima su pare, pored svog tog tru blada i tvajlajta, logicno da moraju i oni nesto svoje da imaju. Vidim doduse da su poceli nesto i vukodlake da rade, a oni su kao zanimljiviji od vampira.

Zao mi jedino sto niko nije uzeo lepo da izda Njumena da objasni poentu vampira nego svi izdaju ova neka leva nebitna sranja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...