Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

 

A pazi opis snimka

WE TRY TO SAVE THOSE MORONS FROM TIRANY AND THAT`S THE WAY THE SAY THANK YOU !!!!! IT`S A WAKE UP CALL TO ALL OF US AMERICANS !!!

LET`S REPATRIATE OUR SOLDIERS,OUR KIND,OUR PEOPLE AND OUR REMAINS Those who fought and die to give those cowards some dignity deserve a better RESPECT !!! FUCK OFF ISLAMISM !! !! AND SAY F......TO THOSE MUSLIM BASTARDS !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Испрани мозгови, исто као ови што славе Путина, ЕУ, Тадића, Николића, Ахмадинежада, Северну Кореју...

 

Možeš ti da slaviš i Kimija... ili beše Šaviju... niko ti ne brani.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o politickim garniturama uvek mislim sve najgore..to su iskljucivo interesne grupe sastavljene od ljudi koje licno ne poznajem i samim tim ne mogu da imam neki izliv emocija kad ih vidim na ekranu..

 

treba samo izabrati onu koja nanosi najmanje stete..npr gledati da po svaku cenu izbegnes (vec unapred izgubljeni) rat za koji nemas podrsku niotkoga,niti imas sa cim da ga vodis,da izbegnes da saljes klince na prvu borbenu liniju,koji ni vaginu nisu posteno omirisali a vec im metkovi zuje oko ushiju itd..

kao sto ovaj gospodin sa klipa nije ucinio..

 

o svemu ostalom mozemo da raspravljamo..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Djindjula odradio bez da im metkovi lete oko glave da im ni deca buduca nemaju nista , tj ako ih usere da naprave decu ...

Dodacu i to da je Ruzica nasledila preko 120 miliona evra .

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti ti gospodina sa klipa on je pricao za buducnost (a jedna od osnovnih deviza demokratskih partija danasnje scene je ne gledati u proslost nego se okrenuti buducnosti), on je pricao sta ce ovi uraditi kad dodju na vlast, i boga mi, poprilicno je pogodio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da izbegnes da saljes klince na prvu borbenu liniju,koji ni vaginu nisu posteno omirisali a vec im metkovi zuje oko ushiju itd..

kao sto ovaj gospodin sa klipa nije ucinio..

 

Niti copavi gospodin pre njega za vreme onog rata,niti gospodin Kralj pre njega za vreme onog prvog rata,niti za vreme onih balkanskih....niti svi ostali u istoriji ratovvanja i koju su bili ratom pogodjeni....niko nikad mlade nije slao na front sem tog gore sa snimka.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da izbegnes da saljes klince na prvu borbenu liniju,koji ni vaginu nisu posteno omirisali a vec im metkovi zuje oko ushiju itd..

da li se to odnosi samo na zamišljenu borbenu liniju na svojoj teritoriji zarad svojih interesa ili i na one u npr iraku, iranu, avganistanu, lbiji? jer, kojim putem idemo, suvokurani će uskoro ratovati sa ujakom na čelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg , Djindjula mi je bio komsija na Dorcolu , a meni bliski ljudi su ga znali . Nije nikakva teorija , kako koji ode ostadose milioni iza njega . Mene je peglala Slobina milicija , nisam ni glasao za njega nikada , ali jedino sto njemu mogu zameriti je dogovor o predaji RSK i apsolutno nista vise . Ne daj boze ovim nikogovicima od kojih sam licno ja duplo pametniji , talentovaniji i sve ostalo da neko lupi sankcije . Pa odmah bi se pobesili ili zapalili sa nasom kintom sto dalje . Sve go mediokritet i jajara .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti ti gospodina sa klipa on je pricao za buducnost (a jedna od osnovnih deviza demokratskih partija danasnje scene je ne gledati u proslost nego se okrenuti buducnosti), on je pricao sta ce ovi uraditi kad dodju na vlast, i boga mi, poprilicno je pogodio!

 

 

narod zasluzuje upravo ovakvu vlast..mi zivimo tacno onako za koliko smo sposobni,koliko smo poshteni,organizovani,spremni da usvajamo nova znanja,da budemo otvorenog uma..

ovde postoji neko misljenje da je vlast neki vanzemaljski entitet koji je eto bupnuo sa neba i uzurpirao vlast od preposhtenog,premudrog,naivnog,vrednog naroda..

a to su ljudi(ovakvi i onakvi) do juce bili medju nama i ziveli iste ovakve anonimne zivote..

i u jednom trenutku su osetili vishak samopouzdanja a manjak zeludacne kiseline i krenuli da budu poznati uzvikujuci neke stvari sa vidnom pretenzijom da dodju na vlast..

i taj akrep sa klipa je produkt ovog guravog naroda..

 

Niti copavi gospodin pre njega za vreme onog rata,niti gospodin Kralj pre njega za vreme onog prvog rata,niti za vreme onih balkanskih....niti svi ostali u istoriji ratovvanja i koju su bili ratom pogodjeni....niko nikad mlade nije slao na front sem tog gore sa snimka.

 

ko zna,mozda je bilo bolje da probamo da ne ulazimo u rat za koji pouzdano znamo da necemo dobiti i lishimo patnje i nas same i druge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

narod zasluzuje upravo ovakvu vlast..mi zivimo tacno onako za koliko smo sposobni,koliko smo poshteni,organizovani,spremni da usvajamo nova znanja,da budemo otvorenog uma..

ovde postoji neko misljenje da je vlast neki vanzemaljski entitet koji je eto bupnuo sa neba i uzurpirao vlast od preposhtenog,premudrog,naivnog,vrednog naroda..

a to su ljudi(ovakvi i onakvi) do juce bili medju nama i ziveli iste ovakve anonimne zivote..

i u jednom trenutku su osetili vishak samopouzdanja a manjak zeludacne kiseline i krenuli da budu poznati uzvikujuci neke stvari sa vidnom pretenzijom da dodju na vlast..

i taj akrep sa klipa je produkt ovog guravog naroda..

Naravno da nije tako , narod je naivan generalno ali i izmrcvaren i zeljan nekog dostojanstva , pa je lako progutao neke price . Kakvi crni anonimusi , sve je to spremano i spremano i ogromne pare su ulozene u ove skotove . Odjednom se pojavio onomad i nikad culi Boza Djelic . Strucnjak do jaja . Pa neke kursadzije ... Narod se zajebao sto je jurisao za Soroseve i zna se cije vec ciljeve . Posle se zajebao jer nije zeleo da veruje da je ispao toliko glup , pa idemo nanovo . Klosarska je prica govoriti da imamo onako kako zasluzujemo jer je nametnuta borba za goli zivot i prezivljavanje . U ovoj drzavi nema potencijala vise nikakvog osim da robujes nekom idiotu (nebitno za koje pare) , a ranije ipak nije bilo tako . Ovde i ne moze nista da se promeni bez nekog krvoprolica medju stalezima , ali i tu ce neko da zajebe narod . Tako da u neku ruku dobicemo sta zasluzujemo , ali stavljati tu pricu u ravan sa nekim sibicarima koji glume gospodu je mucka provokacija :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako kazes da nas je akrep sa klipa ucionio ovakvima (a nije), zar ova sadasnja vlast nije odgovorna da to promeni? Cime je neki jadnik, koji je radio 30 godina, za 25k dinara u nekoj livnici koju je dinkic prodao i novi vlasnik ga izbacio na ulicu, to zasluzio? Ko uopste moze da izmeri koliko je narod sposoban? Platom od 200e, a za zivot mu neophodno 1000e dok mu gazda prima 5000? radnim vremenom od 15 sati i neplacenim doprinosima? i pod izgovorom da je kriza i da mora da istrpi?

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

i taj akrep sa klipa je produkt ovog guravog naroda..

 

i on i onaj sto je capnuo od izliva krvi na beton i njegova ekipa i Ceda crta i vojvodjanski prasac i olinjali vuk i grobar i patviota.....

 

 

ko zna,mozda je bilo bolje da probamo da ne ulazimo u rat za koji pouzdano znamo da necemo dobiti i lishimo patnje i nas same i druge?

 

Problem je sto drugi namecu te ratove,koje ne mozes da izbegnes,

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...