Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

Ајде бре мани се четкица, опиши макљажу. :mrgreen:

Jebeš makljažu, važno je drugarstvo. :D

 

 

stvarno čoveče pričaj, dokle ćeš više da nas podevaš! - edit - ako ti je lakše skiciraj situaciju...

Jbg, ne mogu levom. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napao me drugar koji se naljutio na mene jer ga je na doček nove godine zvala moja devojka, a ne ja (to je u stvari ono što je on rekao, ja mislim da je pravi razlog nešto drugo, što takođe nema veze sa mnom). Pojavio se niotkuda i gurnuo me. Ja padnem u sneg, brzo ustanem i krenem na njega. Nekako smo krenuli rukama jedan na drugog i prsti nam se isprepliću kao kad se momak i devojka drže za ruke, onda smo uvrnuli te ruke i čulo se samo "krc". Tu nas razdvoje, on mi pokaže njegovu ruku sa prstom koji se iskrivio i kaže mi: "Vidi šta si mi uradio sa prstom", a ja ga skontam da je rekao: "Otkinuo sam ti prst" i tu krenem da mrdam svojim prstima, ne osetim srednji na desnoj ruci. Pogledam u šaku sa strane sa koje je dlan, a mog srednjeg prsta nema. Pogledam sa druge strane, kad imam šta i da vidim, prst mi se iskrivio u neki potpuno neprirodan položaj. Onda sam mu pokazao moj (sada već izlomljeni) srednji prst i rekao mu da pogleda šta je on meni uradio. Utom je otišao preko puta (ili otrčao, ne sećam se više ni ja). A na samo nekoliko metara od nas panduri saobraćajci. Zamolim ih da me odvezu do hitne, a tamo dežurni lekar - rođeni brat od tog (sada već bivšeg) drugara što me je napao. Mada, bio je profesionalan, ne mogu da grešim dušu. Posle sam otišao u Mitrovicu da mi nameštaju prst. Odem na rentgen, a tamo dežurni lekar neki mlađi lik (mlađi od mene) počne da kuka kako on to nikad nije video, šta će, kako će... Na kraju sam morao da ga zamolim da prestane da kuka, jer mi nimalo ne olakšava ionako zajebanu situaciju. Posle mi je doktor namestio prst, stavili mi gips i poslali kući. Zanimljivo da me nijednog jedinog momenta prst nije boleo, osim kad ga je doktor nameštao, tu sam samo zatvorio oči i siktao.

 

Eto, the kraj.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo sam vam rekao da je smešno. Mada je i žalosno u isto vreme, pošto će mi prst biti disfunkcionalan neko vreme i to srednjak. A taman sam kupio elektronski bubanj da mogu po ceo dan da sviram na miru. Sad ću kurac svirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...