Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

bolje da ste se lepo pobili, sa polomljenim nosem može bubanj da se svira, da se spamuje i da se radi sve ostalo što uključuje srednjaka... zajebano je samo što ne znaš kad ćeš da naletiš na nekog ko bi te mirne duše izbo nožem, pincetom, turpijom ili bilo čime što mu se nađe pri ruci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja rekao, bolje da smo jedan drugom oplavili oči i mirna Bačka. Prošlo bi za 3-4 dana i gotovo. Ovako ima da vučem gips 2 meseca. Možda i duže, znajući svoje iskustvo sa mitrovačkim doktorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jeo sam danas dve vrste pasulja tako da imam onaj prdez sto se lepi za odecu, namestaj i uvlaci u zidove

u medjuvremenu sam imao i ono najgore, ono sumporasto sa blagim fekalnim zadahom podrigivanje (gasovi toliko gadni da prosto ne mozes da se nateras snagom volje da ih ispodrigujes - dok se isti maksimalno ne nakupe i totalno te uniste) i proliv onaj uzavreli crni demonski jedno tri litre. i malo onog providnog čmaropiša za finale.

znaci samo sam zaklopio solju, tu cetkanje ne pomaze.

zakljucak: nenosenje dugih gaca u prelazom vremenu uparen sa pojacanim unosom pasulja je letalno-fekalni kombo

http://www.youtube.com/watch?v=1v5ah2PqLnM"

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

A ja sam bas razmisljala o south parku i caletu koli je obavio VEOMA veliku nuzdu, pa se pohvalio zeni i sinu, cuvao ga u terarijumu, prskao da se ne pokvari....pa otisao na da se prijavi za knjigu rekorda.... :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Па рокни пола каажике шећера у кафу, лакше ће ти пасти.

Ја иначе стомачне проблеме добијам често кад идем на свирке и концерте од нервозе :no::cry:

 

Ma gde cu josh i to, na stranu shto inache ne pijem kafu, pa mi se onako suvo sve vraca, ali ni slatko ne volim preterano xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...