Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

I meni je smesno za crnju sto im igra,al to su kriva pravila FIBE koja ne zabranjuju da igras za reprezantaciju cim dobijes pasos,trebalo bi makar 2 god da uvedu zabranu da se od dobijanja pasosa ne moze igrati za reprezentaciju.Inace ce svi osim nas i rusa da imaju crnce.Bese i crnogorci imaju nekog.

 

Imali su Rusi Holdena do pre koju godinu. Doneo im titulu 2007e protiv Spanaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnoooooogo sam sinoc bio radostan zbog Makedonaca!!! Vise mislim nego zbog bilo koje pobede nasih na ovom prvenstvu. Napred Makedonija!!!!!!!!!!!!!!

 

Bice sa Rujama zajebano kako god okrenes. Nasi i da povedu sa 20 razlike nekim slucajem do kraja ima da se opet igra na pola kosa razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je spomenik aleksandru makedonskom,otvorise ga pre neki dan.Dadose budale 10tak miliona eura za njega.On je povodom godisnjice nezavisnosti makedonije.Enivej,ako izuzmes spomenik zajebana rulja!

Spomenik kao spomenik je ok..al brate ona svetla i voda! gore nije moglo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

al brate ona svetla i voda! gore nije moglo!

Споменик је илуминатски због шареноликог осветљења. Illuminatio ака осветљење.

 

Вода је извор живота.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spomenik kao spomenik je ok..al brate ona svetla i voda! gore nije moglo!

Uzas zivi i to ljudi vole!Tako i kod nas sada rekonstruisu fontane da dobijes epilepsiju od svetala.

 

A to je sve deo projekta skoplje 2014 u kome pukose stotine miliona eura da bi napravili kicaste zgrade u makedonskom stilu koje su gradjene pre 2000 godina kada je makedonski ziveo :lol:

 

Evo videa o tome,cak u medjuvremenu ubacise 10tak ogromnih statua jebenih lavova na svaki trg i vaznu ulicu.A lavovi su jedva manji od tog spomenika.Realno su prsli sa mozgom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...