Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Ne znam koja je fora RTSu da ovo ne prenosi... Mislim, jeste bio mazohizam gledanje, ali opet, mater mu...

 

Igrali i bez Krstica, prvo poluvreme nas ubise sa trojkama, uglavnom ciste pozicije, tek nas u 4. malo zabolelo da zaigramo, 15-0 napravili, ali toliko o tome... Na kraju negativan skor :/

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Marjanovic je tragican... Zaista mi je tesko da poverujem da nemamo mladog centra koji je bolji od Bobija, jer uzalud su njegovih dva ipo metra kada ne zna loptu da uhvati....

 

 

Није млад, али је доктор за многе...Рашко Катић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ladno RTS ne prenosi meč za bronzu...

 

Inače, jedan od likova koji je na EP u Litvaniji:

 

ar crtica za kraj, za ostalo nemam nerava:

- duda je sinoć za vreme tekme francuska - rusija ustajao na navijačkim talasima :) opravdanje: mlađi sin đorđe bio pored njega.

- četiri je minuta pre kraja treće četvrtine danas, duda dva napada zaredom traži da se nastavi sa zonom, teo oba puta dobacuje (tako da ga čuje cela hala): "ma ko ga jebe, igramo čoveka!"

- iako je druga postava stigla slovence u poslednjoj četvrtini, pa čak i povela, duda iz nekog razloga vraća tea. ovaj mu se odužuje tako što ga zabole stap da se baci na neku loptu, na šta tomašević dobacuje iz vip lože: "pa baci se, pizda ti materina!"

- vidim da izveštači izbegavaju da prenesu prve dve dudine rečenice na pitanje zašto nema rakoča i miličića: "oni su moji veliki prijatelji, ali zbog čega je rakočević sada bez ugovora, a miličić igra u jednoj minesoti?" tek kad je shvatio da je pojeo govno, krenuo je s pričom o igorovim kolenima i darkovom svadbom. btw, kune se jedan od kolega da duda na tu svadbu nije ni pozvan, već je bukvalno banuo

- jagoda i udrih ubiše se od šacovanja čirliderscica, jebeš božine tajm-autove :)

 

i to je, manje-više to, što se šala tiče. sinoć sam pio s jednim od ljudi iz stafa, čovekom koji apsolutno zna sve u vezi s timom. evo par njegovih opservacija:

- priča o raspuštenoj komandi ne stoji. duda forsira vojničku disciplinu na treningu, utakmici, u hotelu, gradu...

- na obrocima i privatnim druženjima, ekipa je disala kao jedan. problem bi nastajao na terenu, zbog znamo čije nervoze, kao i van terena, zbog nekih neopreznih izjava (pre svih, krleta) o saigračima...

- trip je bio u 12, ali se toliko raspao na poslednjim proverama (protiv hemofarma u prvom poluvremenu šutirao 1 od 12) da je duda bio prinuđen da povede već prežaljenog pauna...

- bobi je poveden da se i on ne bi mentalno raspao, iako je miletu iliću sam duda rekao da je bolje odradio pripreme...

- raduljica jednostavno nije hteo da igra. nije hteo ni da se javi na brojne telefonske pozive. čova tvrdi da je reč o šabanu kakvih je malo danas u ozbiljnoj košarci...

- iz iste sorte je i kešelj, koga su par puta obuzdavali da ne ponovi miličićev šou iz 2007. ubedljivo najprepotentniji lik u repki...

- još malo o šabaneriji. kad se pobedi, u busu se pušta najgori narodnjački treš, a onda da udovolje tepiću, kome je neprijatno zbog toga, neko kaže: "aj da pustimo nešto i za milenka, evo đorđe balašević..."

- teo već godinama hvata krivine kad treba da se ide u teretanu. jednostavno, ne zanima ga da radi ozbiljno na svom telu. navodno, obožavao da igra odbranu u mlađim kategorijama...

- svi su bili svesni da ekipa nije fizički spremna kao prošle godine. ipak, uvereni su da bi bili u polufinalu da se ova dvojica nisu povredila. s tim u vezi, rašića hvale najviše, kažu da je retko odgovoran i kvalitetan radnik...

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Da, Rašić još deluje kao jedan od najmlađih, a samo Krstić i Savan stariji od njega

 

a džaba Dudi vojnička disciplina kad ih nisu u klubovima ništa naučili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...