Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 months later...

Jel zna neko zasto mi sve iz nove web kamere ima ljubicasto-zelene linije? :)

Manje se vide kad smanjim na 50Hz.

 

Ok problem je privremeno resen tako sto sam stavila exp. na -1 i smanjila brightness da ne bude previse svetlo ali mi se cini da je to ubilo kvalitet slike. Any other ideas?

Kapiram da su interference lines pa to istrazujem sad na netu.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da ubacim jos 4 GB RAMa u laptop, ali ne znam da li ce mi praviti problem sto u njemu vec imam 2 GB koji su na 1066 MHz, a u prodaji su samo 1033 MHz.... Ima li neko iskustva sa tim? Pretpostavljam da ce to sljakati i da ce raditi svih 6 GB na 1066, ali bih ipak da proverim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš u prodaji su 1333MHz? Uvek radi na taktu koji ima najniži modul, dakle 1066 u tvom slučaju. Koji je računar u pitanju?

Naruči on-line da ti stigne lepo na kućnu adresu i probaj. Ako ne radi, imaš zakonski rok od 7 dana (ili 14, više nisam siguran) da vratiš ako ti se ne sviđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li mi je ista donelo vise nevolja od usb-a na kompu, posebno front usb

Front mi uopste i ne radi :haha: Sad ovako s tim exposure resenjem je jedini problem lag ogroman (jbg duza ekspozicija).

Samo i pored tih linija i svega ne mogu da razumem zasto je kvalitet (ostrina, jasnoca itd) totalna kurcina kad na YT gledam snimke istom tom kamerom (HP HD-3100) i izgledaju dobro :confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

јок, мени треба Еплова продавница да узмем уређај за патике за трчање

 

ал тај Макстор је неуништив, милион је пута нестала струја, никад нисам имао УПС и ништа му није

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...