Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

el ima neko iskustva sa tv karticama? imam SBB u stanu, koaksijalni je kabl, pa mi treba kartica, jer mi ne pada na pamet da kupujem televizor

 

Jebote, koja si jajara. Isao si na faks i zaposlio se kod Isailovica da bi kupovao tv kartice od 30 eura. Nema, tipicni banacanin. Jebalo te 200 eura, uzmi tv i gledaj ko covek, nisi vise student.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji će mi kurac, ne gledam gotovo nikad, zato i uzimam nešto ovakvo samo da bacim pogled na neki sport

ti bre nisi normalan :haha:

isto i za zvučnike, plan je da je da uzmem neku dobru liniju u 4Audio uskoro, pa zato sad uzimam nešto što je džabe

 

jebo te Banat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A slusalice? Imas tu neki plan?

 

aha, trebaju mi jedne masivne za kuću, stare otišle u kurac

 

Jeste Koki ciganin. Zovem ga na neko pravo pivo da dodje kod mene u Zemun, a on i dalje zdere lav ispred radnje. Isailovic zavrnuo slavinu jbg.

 

kako te nije sramota da lažeš, kad sam ja pio Lav?

ja zvao u Samo pivo ili Miners, ti insistiraš na Zemunu

jebo Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeh novu mašinu

ne igram igre, pa sam izabrao sledeće:

 

ploča: ASUS B85M-E

procesor: Intel i3-4160

RAM: Kingston 4gb DDR3-1600

SSD: Kingston SHFS37A120G 120 gb

grafika: intergrisana

kućište: Cooler Master N200

zvučnici: Logitech Z-313

monitor: Dell P2414H

Share this post


Link to post
Share on other sites

skočio dolar, plus nismo u eu, carinski troškovi, ima dosta razloga da budemo skuplji nego magyarska braća... ali opet ne ovoliko, i ne za robu nabavljenu pre skoka :D

A pazi sad ovo-it oprema se ionako placa u dolarima.To je ono sto domaci lopovi iskusno precutkuju.Oni ne narucuju iz EU, vec od proizvodjaca direkt.

 

Lopovluk na drzavnom nivou.Pogotovo sto su poskupeli i svu staru robu.dedmenov monitor je stari model, posle njega su izasle jos tri generacije, ne postoji sansa da stara roba poskupi, ali ne gospoda su i to digli.Pa ja moj monitor pre vise od dve godine platio 18.000 a sad je 21-23k.Kako zastareli model moze jos da bude u prodaji i to jos da poskupi?Samo u Srbiji.

 

A jedno od pravdanja pored navodne igre sa evrom je i sledeci biser-posto se slabo prodaje, prinudjeni smo da podignemo cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eno ljudi isli kombijem u madjarsku, znaci nista na mufte, kupili tv-ove, prijavili uredno, platili carini i opet prosli jeftinije za 593 evra za sam tv(odnosno sa troskovima 393oera manje).Kod nas Sony Bravia tv 1630 oera, u Madjariji 1037, i sa svim troskovima puta i poreza carini-1237 oera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...