Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

Pitanje za organizatora: Da li su karte bar one koje su prodaju u Beogradu rasprodate jer sam danas bio do Feliksa i Gun kluba gde su mi rekli da vise nemaju karata,tj. u Gun klubu kazu da nikad nisu ni dobili iako su puno puta trazili od organizatora da im ih donese.Znaci li to da je ceo kontigent rasprodat,molim pojasnjenje,hvala!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci 1900 dinara!Koliko je to odovljno ostavljeno,da ne bude sibanje ispred za preostale karte!

 

I vise nego dovoljno. Sa zadovoljstvom mogu da izjavim da su SVE karte planirane za pretprodaju otisle!

Drago mi je da metal scena ipak nije mrtva u Srbiji kako svi izjavljuju!

Bice to spektakl od koncerta, vidimo se tamo!!! :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='25 februar 2012 - 22:53' timestamp='1330206785' post='2482529']

I vise nego dovoljno. Sa zadovoljstvom mogu da izjavim da su SVE karte planirane za pretprodaju otisle!

Drago mi je da metal scena ipak nije mrtva u Srbiji kako svi izjavljuju!

Bice to spektakl od koncerta, vidimo se tamo!!! :rockdevil:

 

Prijatelju,

 

Procesljao sam ceo post od pocetka i nigde nisam procitao da je pisalo da ljudi treba da pozure jer ce biti limitiran broj karata koje ce se prodavati u pretprodaji!Pise samo da je limitiran broj karata a to moze da se shvati da klub ne moze da primi npr. hiljadu ljudi vec npr. 250 zivih dusa i zato treba da svi pozure.Takvo objasnjenje bi bar po meni bilo posteno.Ako ste prodali sve karte na mestima gde ste ih ostavili,onda ste to trebali da bar oglasite ili da ih u medjuvremenu dopunite,jer ljudi ka npr. ja koji sam tempirao da kupim kartu za ovaj vikend,da sam to unapred znao,drugacije bi se organizovao.Ne kukam zbog te razlike,nego osecam u ovome malu prevaru!I da zakljucim, danas kada ovo pisem nije dan koncerta vec tri dana pre pomenutog,zato trazim objasnjenje za novonastalu situaciju.Znam, sad ce mnogi da kazu zasto si cekao do poslednjeg dana,to je moje pravo jer sam se upravljao prema onome sto je organizator objavio a koliko se secam pre neki dan je napisano da ce se karte prodavati jos tokom ovog vikenda a nigde nije receno da su karte rasprodate!Takodje bi bilo posteno reci,karte koje su bile na prodajnim mestima su rasprodate,ljudi koji hoce da rezervisu karte po ceni od 1500 din a koje su ostale kod organizatora,to mogu da urade sve do utorka, ko to ne uradi do tada, morace da ispljune 1900 din!Ta izjava bi po meni bila krajnje postena a ne ovako ste se ucutali i nekima od nas priredili neprijatno iznenadjenje!Fair and square!Pozdrav!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto je neverovatno kako ljudi ovde nikad nisu zadovoljni i kako se uvek nadje neko ko pronalazi satisfakciju u tome da popljuje organizatora bez ikakvih razloga.

Jednu stvar si u pravu, zasto si cekao poslednji dan? :)

Drugo, u trenutku kada sam ja objavio da ce karte biti povucene iz prodaje - bilo je jos 50% u Felixu. Sve to je prodato u zadnja tri dana iako su karte u pretprodaji od 15-og januara!

Dalje, ima i vise nego dovoljno karata da se uzme na ulazu.

Trece - kazes prevara, da bih mogao da uzmem jos tu razliku na dan koncerta. Ja sam isto tako napisao da mogu karte da se rezervisu kod mene i da ce moci da se pokupe na ulazu po PRETPRODAJNOJ ceni, naravno misleci na ljude koji nisu u mogucnosti da dodju u Beograd da kupe. Zamolio bih sve ljude koji su iz Beograda i kojima sam dozvolio da rezervisu karte kod mene da se jave ovde i pokazu coveku da nije u pravu. Koji bi organizator to dozvolio? :)

Isto tako, rezervacije su i dalje moguce kod mene do ponedeljka uvece, sve sto treba da uradite je da posaljete email sa imenom i prezimenom, kao i brojem zeljenih karata na [email protected]

Puno pozdrava svima i vidimo se za dva dana! :rockdevil:

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='26 februar 2012 - 10:31' timestamp='1330248704' post='2482634']

Prosto je neverovatno kako ljudi ovde nikad nisu zadovoljni i kako se uvek nadje neko ko pronalazi satisfakciju u tome da popljuje organizatora bez ikakvih razloga.

Jednu stvar si u pravu, zasto si cekao poslednji dan? :)

Drugo, u trenutku kada sam ja objavio da ce karte biti povucene iz prodaje - bilo je jos 50% u Felixu. Sve to je prodato u zadnja tri dana iako su karte u pretprodaji od 15-og januara!

Dalje, ima i vise nego dovoljno karata da se uzme na ulazu.

Trece - kazes prevara, da bih mogao da uzmem jos tu razliku na dan koncerta. Ja sam isto tako napisao da mogu karte da se rezervisu kod mene i da ce moci da se pokupe na ulazu po PRETPRODAJNOJ ceni, naravno misleci na ljude koji nisu u mogucnosti da dodju u Beograd da kupe. Zamolio bih sve ljude koji su iz Beograda i kojima sam dozvolio da rezervisu karte kod mene da se jave ovde i pokazu coveku da nije u pravu. Koji bi organizator to dozvolio? :)

Isto tako, rezervacije su i dalje moguce kod mene do ponedeljka uvece, sve sto treba da uradite je da posaljete email sa imenom i prezimenom, kao i brojem zeljenih karata na [email protected]

Puno pozdrava svima i vidimo se za dva dana! :rockdevil:

 

Hvala na objasnjenju,sad je ipak sve jasnije mada mi je Knjaz,, rekao da je cena na dan koncerta 1900 din a nije pomenuo da jos mogu da rezervisem kartu po staroj ceni!U svakom slucaju,poslao sam ti mejl sa rezervacijom!

 

Pozdrav!

 

ps:nemam ja nikakve satisfakcije da bilo koga pljujem posebno u vezi ovakvih stvari, jer sam i sam pocetkom devedesetih organizovao iste i znam koliko je to nezahvalan posao!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...