Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Da li je Kuruz Delija ili Grobar? 70 members have voted

  1. 1. Da li je Kuruz Delija ili Grobar?

    • Delija
      43
    • Grobar
      7

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

  • Replies 7.2k
  • Views 248.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • In The Flesh
    In The Flesh

    Kao i tebi.

  • El Karnisero
    El Karnisero

    Шта једеш говна ти? Написали људи да ови игноришу геополитичку реалност јер овај Шиптар има пасош Косова које још није признат у Русији. У92, јесте, само лажу они, није Кими осуђиван, можда има пар ка

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
comment_2942282

^ simpatičan je ali je, sinko, pun predrasuda. I za mnoge stvari nije u pravu, ali jebi ga, priznajem, simpatičan je čiča. Bard.

 

 

http://mondo.rs/a968166/Kolumne/Nesa-Petrovic/Tehnologija-u-fudbalu-kolumna-Nese-Petrovica.html

 

 

Mario Baloteli imao specijalni bonus u Liverpulu - milion evra ukoliko ne pljune nikoga u toku sezone?!

 

Nejmar napravio dogovor sa "Panini Amerika" - 83 dolara za svaku potpisanu sličicu sa svojim likom!?

 

Ugo Loris jedini sportista na svetu koji nema razloga da strahuje za rezultat - dobija 7.000 funti za svaki meč u startnoj postavi Totenhema, 8.000 za svaku pobedu, po 4.000 za remi ili... PORAZ!?

 

Matija Nastasić ima ugovornu obavezu u Šalkeu da nosi isključivo adidas čarape - da bi obuo bilo koje druge, mora da dostavi lekarski nalaz!?

 

Rafael van der Vart u Betisu imao veću slobodu od našeg štopera - mogao je da bira marku čarapa po svom ukusu, ali nikako u crvenoj boji omražene Sevilje!?

 

Firmina iz Liverpula može da odvede bilo koji klub za sumu od 98 miliona evra - svi osim Arsenala!?

 

Dani Ager prelaskom iz Liverpula u Brondbi stavio klauzulu u ugovor - klub na svakoj domaćoj utakmici mora da vrti reklamu firme "Kloagger" koju drži zajedno sa bratom!?

 

Serhio Aguero i dalje "igra" za Atletiko Madrid - za svaki peti gol Gaučosa u dresu Sitija, Kolkonerosi dobijaju 250.000 evra!?

 

Laveci u Kini ima 56 miliona evra za 23 meseca ugovora - 2,4 mesečno, 82.166 dnevno, 3.423 na sat, 57 za svaki minut. Pazite, minut života. Ne minut na terenu!?

 

Ima li kraja? Pobogu... Van svake pameti! Zbogom razume!

 

Oskar sa 25 godina ode u Kinu!? Gracijano Pele plaćeniji od Mesija i Ronalda!? Anćelotiju zameraju što ima dobar odnos sa svima u klubu!?

 

Hej, bre!!! Gde mi živimo!

 

 

Dobro jutro, Kolumbo! Živimo u kurcu, eto gde živimo.

  • 1 month later...
comment_2943337

Од Артиљера и Она воли Звезду није веће смеће сигурно. Тачније, не постоје филмови јаднији од наведених.

 

http://www.youtube.com/watch?v=J4pj5GfuHeA

 

Пусти Дутину Милета Китића. :)

comment_2943443

Кад смо код Динама:

 

- Bio ja u Beču kod nekih ortaka `85. - i vratim se, kad zove neko. Sine, dođi u Zagreb, imam sve. Bio to Ćiro Blažević. I stvarno bilo tako. Bio sam dočekan kao kralj. Ćiro iz gepeka vadi lovu i daje, gajba, ma nisam nešto ni trenirao. I imao sam dobro društvo. Bio tu i Džems Din - tako sam ja zvao Zvonimira Bobana. Pravi talenat, ma brate, to što pričaju - ne znam al meni je Maksimir uvek skandirao, Čavo, Čavo. Posle godine ode Ćiro, dođe Skoblar. Za mene čovek sa druge planete - igraju Škerjanc i Besek - Maksimir me traži, a on me pošalje na zagrevanje u tridesetom minutu - i tako...petnaest minuta pre kraja ja sednem na klupu, ma umro sam od zagrevanja iza gola. Skobar me samo gleda, kao, nisam te zvao. Ja mu kažem - meni je sad malo da igram i odem u "Kutiju šibica" na mali fudbal.

 

Ето, велики Чава је све рекао, па нека Леми следећи пут добро размисли кад опљује по институцији хрватског шпорта.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.