Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mrzi me sve to da procitam, ali ja sam od onih sto ne mogu da shvate kako je jebeni Steve vai mogao u onom filmu da odglumi da je izgubio od karate kida. Ako bilo koga postujem, dacu sve od sebe da ga pobedim, ako ga ne postujem, necu ni izaci na mejdan. Oni smradovi sto poslednji napad tapkaju loptu su najgora govna, plus jos pogleda trenera, kao da li da sutnem...

Kako je matorom Hjuzu bilo kad je dobio po tamburi, pa ga kao zagrle i kazu, dobar si, najveci si.... Cuj najveci, a smrad me prebioo... cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otišli smo u Žitište,malo banatsko mesto poznato po spomeniku Rokiju Balboi. Ja nisam imao toliko sreće da mi dobrodošlicu pruži Silvester Stalone, jer je predstavljen tek godinu dana kasnije.

 

 

2006. godina

 

Roki je namontiran 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам једном баш попиздео због сличне ситуације док сам био сектретар Орлова. Играли смо против неких говнара кући, ми били први, а они средина табеле и нису им били потребни бодови.

Разлог је тај да је председник Орлова био у добрим односима са председником гостију, па као да се склонимо. Ситне јајаре буџовани и њихове јагњеће шеме.

Ишао сам од човека до човека и говорио да не пусте утакмицу ни за какве паре или услове. На крају нико није био за то да се пусти, па је наш председник морао да гостујуће говнаре води на ручак. Углавном, на страни смо најебали и једва изгукли 1:1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sećаm, bio sam možda šesti - sedmi razred, ne mogu da se setim ko je gostovao na Rudniku, uglavnom svi ti matorci što su se muvali oko kluba pričaju dva razlike za Rudar dogovoreno, bilo u prvom delu dva za ove. Moguće da je bila Sloga Bajna Bašta. Sa njima je vazda bilo 3 za 3.

 

I krene utakmica, 3-4 min neki veznjak gostiju je opali sa 35 metara i okači ga ko Skols. Ništa prevedu ovi na 3-1 i par minuta pred kraj ulazi lik za rudar par godina stariji od mene 15-16 godina imao i debituje, naniže četvoricu i golmana, neki matori iz kluba viče "desi pošo mali jebem ti mater, jesmo rekli dva razlike". Lik daje za 4-1. Posle golman Rudara kao driblao. izgubio loptu i 4-2 završilo.

 

A pre par godina, jedan ortak branio za Ljuljake, pred zadnje kolo imali bod više i dosta bolju gol raziku/međusobni skor, šta se već gledalo od prve ekipe ispod crte. Oni gostovali u Kniću zadnje kolo i pukli 5-0.

 

Ovi njihovi konkurenti kući zatvore sudije i na poluvremenu gube 1-0. Priđu precedniku gostiju da pitaju da kupe utakmicu, tip kaže može 500 evra. Ovaj kaže nemamo dali smo sudijama. A sudijama ste dali 800 evra. Ovaj je hvata za glavu. Još ovaj precednik ovih gostiju bude još luđi pa zovne ove u Ljuljake i pita oće li da daju 500 evra da ne izgube. Tip kaže može al pare posle vašara, nemaju sad. i dogovore se. A tip od ovih sluša razgovor i kuka što njih neće da puste a ovima odrađuju utakmicu na veresiju.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...