Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Majore,

Sjecas se ti, bogati, onog Carica Marka, bio je s tobom u Kanadi. Mora da ga se sjecas, imao je veliku ergelu, preko hiljadu konja. Nastradao covjek. Nesto udarilo u njih, neka posast, svi konji mu pocrkali. Poludio covjek. Morao si cuti o tome. Pisalo je i u nasim novinama u Hrvatskoj Grudi i u Otporu. Pricalo se da su mu konje potrovali nasi. Da tu svoju farmu nije hteo ustupiti za vikende da se ljudi malo nadju i popricaju. Ja mislim da to nije istina, njega je to Bog kaznio.

Oce to, oce. Bog je milostiv kad triba, a zestok kad mora. Slusaj ako se nisi slika s Vezirom, slikaj se, jer kolko ja Boga poznan, u njegovoj milosti ne stojis dobro.

 

 

5:32

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu su Krnjo i Lubura nenadjebivi, odmah do njih Jokohama

tekst nenadjebiv

zajeban je i Barisa

 

inace ima scena u ovoj epizodi sto si postavio kad upadnu u onu baraku pre nego zaustave kamion, prolazi Mercedes

stvarno je Tito bio u njemu, steta sto nisu znali ehheeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

instalirajte Kodi i Phoenix Reborn addon

Kodi sa Windows Store, ko ima Windows 10, a za ostale ima poseban .exe fajl, a za addon su data sva uputstva na Tjubu

 

svi Sport klubovi, sve Arene, i to i hrvatski i srpski kanali za oba, plus brdo drugih TV kanala, sve radi kao doksa

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...