Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Jош једна и да се опростимо од ове ужасне сезоне.

 

Имам осећај да смо бољи за 20 разлике, али промил фали да преломимо и набијемо цигане до даске.

Следећу разваљујемо.

 

Кад видиш да је Миле Илић најбољи у Звезди, онда ти је јасно да никада не могу да победе.

Иста ситуација као са Радуљицом.

 

Лучић одличан, Кецман решио.

Џејмс би и промашио и обруч величине Власинског језера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U grob ce me oterati Jovanovic , imati 16 razlike na 8 min do kraja i igrati tesnu zavrsnicu protiv ovakve zvezde je tragedija , valjda cemo dobiti jos jednu , ne verujem u pobedu u gostia gubili smo i od slabijih rivala na strani . Ipak velika je prednost fantasticna publika .

 

Lucic odlican 5 .

 

 

Jedina greska na klupi Panatinaikosa je pustanja spanulisa u redove Olimpijakosa .

 

Veliki Zelimir , najbolji nas trener , uz Ivkovica i Pesica .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично само нек остане Влада будала, тренер великog потенцијала, са великим визијама.

 

А какве визије Пешић има? Сад да му неко понуди евро више преко овог уговора и биће ћао, ћао.

Како волим кад се овако цигански понадате...

 

Радуљица и Миле Илић. :mrtav:

 

Да видимо и Раковића коначно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се да Пешић има тенденцију да запали, кад му дупе зине за кинтом, али и такав, какав је, за Владу је ванземаљац.

 

 

 

Што се тиче списка за квалификације, можда помогну јаке утакмице Милутиновићу и другим младим играчима, да добију на самопоуздању.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gt1Ofj5u-Ic

 

Ладно овде није суђена ни неспортска, тек сам синоћ видео ово, чист дивљачки потез.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...