Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Promene u Partizanu: Danilović se povlači, dolaze Rusi

 

Ukratko: Danilovic se seli na Floridu gde ima kucu., a sprema se veliko tumbanje u Partizanu.

Dolaze Rusi tacnije Sberbank, namocnija banka u Rusiji ( u Moskvi je njihova poslovnica na svakom koraku) ,sigurno ce nesto dobro da bude.

 

EDIT Vec Danilovic demantovao, znao sam da je previse dobro da bi bilo istina.

 

jbg, ali nije demantovao da odlazi čitava prva petorka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja nemam propusnicu, ja sam isto uzeo karte za nas par ortaka, nego sam hteo da kazem da je bilo barem pola hale ljudi koji ne pevaju, ne vrse pritisak, ne proklinju, ne gadjaju i slicno. Pola onih tamo klinaca ne znam ni iz vidjenja... Meni se jos nije povratio glas i smrsao sam 2 kile za vreme utakmice. Kod ovako hendikepiranih ekipa navijaci donose pobedu (i sudije u nekim slucajevima naravno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ракоч између редова најављује повратак.

Већ видим Хејла како каже да губимо титулу. :mrgreen:

Ako Rakoc dodje gubimom titulu , nemamo sanse , jedino ako nam Spanulis ne da koji savet ili nas omadjija .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Barseloni bi trebalo da se donese i odluka o o sistemu popunjavanja Evrolige od sezone 2013/14. Poslednje informacije govore da više neće važiti bodovanje za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju, već da će klubovi plasman u elitno takmičenje moći da izbore samo preko regionalne ABA lige. Jadranska liga bi trebalo da ima dva sigurna mesta i jedno u kvalifikacijama, a sve to bi trebalo da bude potvrđeno najkasnije 5. jula.

 

'------------------------------------

 

Збогом,домаћа,лиго...дефинитивно,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se tolko zalite za ovu odluku Evrolige. Bolje im je da mesto jednog od tri kluba iz Jadranske ubace neki Ruski ili Litvanski. Kao sto i planiraju. Svakako bi upao jaci i organizovaniji tim.

 

Ili neko mozda tvrdi da su od npr Uniksa koji je sad dobio wild card za kvalifikacije bolji i Partizan i Cedevita i Olimpija. O ostalim timovima iz Jadranske ili ne daj boze iz nase lige da ne govorimo.

 

Nisu se ni mnogo zajebali sto se tice wild carda za ovu sezonu. Jedino za Albu kojoj su poklonili direktan plasman. Jos ce biti i u trecem sesiru. Dok su Benet Cantu i Uniks dobili wild card na stetu sampiona Holandija i Letonije. Imaju jos par ispala. Tipa to sto su mesto Lotomatike A licencu dali sledecem Italijanskom klubu, a ne najboljem na osnovu rang liste. I sto su dozvolili Unicaji da zadrzi A licencu iako su zavrsili na devetom mestu u Spaniji.

 

Ako nekog interesuje, i ako ne bude jos promena u odnosu na proslu sezonu, ovako bi trebalo da izgledaju sesiri:

 

Prvi: Barsa, Olimpijakos, Makabi, Panatenaikos

Drugi: Sijena, Real, CSKA, Caja Laboral

Treci: Khimki, Partizan, Alba, Unicaja

Cetvrti: Efes, Lietuvas, Zalgiris, Fener

Peti: Prokom, Milano, Olimpija, Brose Basket

Sesti: Cedevita, Besiktas, Chalon, kvalifikant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...