Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

vidim gomilu anonimuskih izjava,nemam ni zivaca a i iskreno me zabolje da se bakcem sa njima.igra iz udzbenika,bez taj zadnji napad kad je pala koncetracija i zamalo isto da se desi kao i hidinku,a to je nedopustivo.

 

drogba objasnio ko je igrac a ko su djecina,samo me strah da se mateo ne zajebe i ubaci onog bilmeza zbog brzine na nou kampu.raduje me disciplina tj dobrih 92 min discipline,ali jebes to kad nije citava utakmica.

 

finale bajern-celzi pa kom obojci tom i dzeri.dosta je bilo cigosa.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super što je bagra pala, laserski precizan pas Lamparda. Mogli bi separatisti da ostanu bez ijednog trofeja ove sezone što bi bilo izvanredno! :rockdevil:

Три трофеја су већ освојена. ;)

 

Свака част Челзију, показали су како се доминира. Посед лопте од 95 посто и упућених 41 шут га голу Барселоне показују да су лондонски Плавци тренутно најдоминантнији тим на свету.

 

П.С. Видимо се на Ноу Кампу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не серем, причам како је било. Велича се победа Челзија као да су одиграли најбољу утакмицу у историји фудбала. Не кажем ништа, свака част на победи, та једна лопта је ушла и то је то. Барсине шансе... Јебига, за просутим млеком не треба плакати. Реванш се игра на Камп Ноу, тако да ме резултат не брине ни мало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па нисам ни рекао да је Челзи крив. Када било која екипа има толико промашених прилика, онда само они сами могу да буду криви. Не кењам ни по Ди Матеовој тактици. Једноставно сте се одлучили да се браните са свим играчима и да играте на контре и дуге лопте, и то је ваша ствар. Али ми је помало смешно и нереално кад читам коментаре на основу којих би неко ко није гледао утакмицу могао да закључи да је Челзи играо атомски фудбал и да се Барса није видела на терену. Као да сте добили 5:0.

 

У сваком случају, видимо се за 6 дана у реваншу.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па нисам ни рекао да је Челзи крив. Када било која екипа има толико промашених прилика, онда само они сами могу да буду криви. Не кењам ни по Ди Матеовој тактици. Једноставно сте се одлучили да се браните са свим играчима и да играте на контре и дуге лопте, и то је ваша ствар. Али ми је помало смешно и нереално кад читам коментаре на основу којих би неко ко није гледао утакмицу могао да закључи да је Челзи играо атомски фудбал и да се Барса није видела на терену. Као да сте добили 5:0.

 

У сваком случају, видимо се за 6 дана у реваншу.

kakve prilike?imali ste realno 3,a svaka je bila posle gresaka,jedna posle drogbine gluposti da se sagne i pusti pujola da lagano sutira.ostalo je sve bila prikuca sa 25+ metara,neozbiljno je zvati to prilikom.niko nije rekao da je celzi igrao atomski fudbal,igrao je ranije,i slao vas kuci pa svi znamo sta je bilo i zbog koga.ovako je rizik sveden na minimum.a pricati da je barsa odigrala neznam kakvu partiju,a polufinale je LS je prosto neozbiljno.

 

a ako je dobaca najbolji fudbal igran ikad onda svi klinci sa ulice trebaju da igraju LS.samo im das sudije da ih stite i bog te veselio.dosta je bilo,vrijeme je da ozbiljni ljudi igraju finale.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...