Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Kako je Vejd sinoć izbegao da kaže kako više nije glavni u timu :D Ali jbg, baš jadno i od onog lika što je postavio takvo pitanje na proslavi titule. Večito ljude zanimaju te gluposti, pa izgleda postoji potreba da se od Vejda čuje 'da, ovo je Lebronov tim sad'. Ono, koliko god simpatičan ili nesimpatičan bio, takva pitanja se ne postavljaju u takvoj prilici, mnogo mi to bilo jadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utisci o draftu? NOH uzeo Ostina Riversa, ako on ispadne dobar, uz Davisa i Erica Gordona imaju super tim i dosta mesta u salary cap-u, najvise su izvukli iz ovog drafta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOH su uzeli i rashard lewisa u tredju sa wizardsima, tamo otisao trevor ariza. nema sta, mogu solidnu ekipu da naprave naredne sezone.

 

nego trebali su reptorsi da uzmu riversa, ili neku dobru trojku. ne znam kakav je ovaj terrence ross, izgleda kao klasicna dvojka a bolje da su neku trojku uzeli. valjda ce se dobro uklopiti sa derozanom. sve u svemu nije bio nesto spektakularan draft, nema tu sad nekih super zvezda. najbolje su prosli hornetsi to je sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Rasharda ce najverovatnije da amnestiraju ( a ionako je postao kanta), zato su ga i uzeli, plus su se resili velikih para za Okafora i Arizu. I Kamanu istice ugovor, zanima me sta planiraju sa svim tim prostorom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...