Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

daj ljudi....pa pomirite se nekako

 

 

.......nije secer u vodu,oprostite jedni drugima

 

....ne zaboravite sve zajednicke akcije,i lijepe dane zajednistva

 

.......tri puta mjerite jednom sjecite

 

 

......sto je brzo to je i kuso

 

.......mislite i na nas vase vjerne fanove,koji smo vas zbog vaseg jedinstva i zajednistva pratili na svim kocertima i kupili sve vase albume ,cak i onaj best off..

 

 

....nemojte se sada rastajati,bas smo na vas bend ovde navikli,u svakodnevnim raspravama,i saznavajuci ovde ko kakve carape nosi i sta ko jede u bendu

 

 

...aperion,kaktus i invictus sveto trojstvo,nije to bio bilo kakav faktor nego interfactor

 

razmislite jos malo ,dajte jedni drugima sansu

 

 

 

samo sloga srbina spasava

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ljudi....pa pomirite se nekako

Pre svega, veliko hvala na podrsci i recima koje si napisala/napisao.

 

Veruj da ono sto se desilo, nije odluka donesena na brzinu (kao sto je i napisano u prvim postovima na ovoj temi). Sve sto smo prosli zajedno nece izbrisati ovaj dogadjaj. Bice pijanki i koncerata, to sigurno. Samo sto nas nece biti na istoj bini u isto vreme.

 

EDIT:

samo sloga srbina spasava

Heh. Znas vec kakvi su Srbi. Istorija nas je naucila tome...

 

Pozdrav!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ljudi vratite invictusa on je bog,demfa najbrze i najtacnije

iz zatrke moze preskociti stojadina

moze popiti sedam piva da se ne napije

neku balinkuru je guzio kazu u aginom selu 4 puta bez vadjenja

moze svirati smoke on the water iza ledja

pa vi sad vidite ,kakvog asa gubite

a kazu da mu je accept ponudio ugovor sa vise para,nego arsenal zigicu

 

 

aperion i kaktus urazumite se,i molie ga da se vrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dilolu, mislim da je Invictus rekao svoje.

On nastavlja putem hevije istine, koliko vidim..

A sto se tice elektronike.. Jewdino ako pustite Baneta da se eksponira , ali nema potrebe i ovako je bilo ok. Dokle god Interfector i Draconic imaju potpuno razliciti zvuk verovacu da je Bane dobar.

 

A za tezinu.....

 

Moracete ili naci neku masnu goticarku da ga ganja lkako bi bezao i malo reguilisao kilazu, ili da nadjete manjeg gitaristu, sta da vam kazem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest on rekao svoje,ali hocu i ja nesto da kazem

 

ne izgleda sve tako bas kao sto se vidi na prvi pogled,ja sam malo vise upoznat od tebe o radu benda,pa mozda mogu i nesto vise i da kazem

 

ti sigurno dosta toga ne znas, a sigurno ne znas da on moze da svira 13 sati bez prekida,da izroni 100 metara,da izdrzi pod vodom 7 minuta,a on nije takav da se hvali

 

prosle godine kad je dolazio u herceg novi,docekase ga dvije djevojke u narodnim nosnjama,desetine ljudi sa transparentima"dobro nam dosao

brate invictuse",posluzise ga odma tu kod autobuske stanice ribom i vinom

 

neki ga dvometrasi ubacise u crni x5 dzip,vozase par minuta,i rekose da izadje

i da ima pres konf u radio herceg-novi

 

udje invictus,jos uvijek ne shvatajuci kolika je zvijezda,i rece ljudima unutra da mu treba par minuta da se sabere,da je umoran,da je noc prije cjelu noc proveo na kastelu duvajuci sumljivu travu i rokajuci neku rakijetinu

 

no problem ,rekose,pusticemo reklame po sata o dps i referendumu

(nije svjestan koliko je pomogao djukanovicu),i uvedose ga u neku prostoriju,upalise svjetlo a ono sve njegovi posteri

 

 

ma sta ja vama da pricam kad ne vjerujete,dok se ne javi troje bar da vjeruje ne nastavljam s pricom

 

ajd u zdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, pa ne mogu ga oni puškom vraćati nazad. Meni su oni bili fenomenalni kao ekipa i kapiram da bez Olija to neće biti to, ali šta je tu je...

 

I vidi sad šta si uradio! Naterao si me da napravim prvi ozbiljni post na ovoj temi... no.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest on rekao svoje,ali hocu i ja nesto da kazem

 

ne izgleda sve tako bas kao sto se vidi na prvi pogled,ja sam malo vise upoznat od tebe o radu benda,pa mozda mogu i nesto vise i da kazem

 

ti sigurno dosta toga ne znas, a sigurno ne znas da on moze da svira 13 sati bez prekida,da izroni 100 metara,da izdrzi pod vodom 7 minuta,a on nije takav da se hvali

 

prosle godine kad je dolazio u herceg novi,docekase ga dvije djevojke u narodnim nosnjama,desetine ljudi sa transparentima"dobro nam dosao

brate invictuse",posluzise ga odma tu kod autobuske stanice ribom i vinom

 

neki ga dvometrasi ubacise u crni x5 dzip,vozase par minuta,i rekose da izadje

i da ima pres konf u radio herceg-novi

 

udje invictus,jos uvijek ne shvatajuci kolika je zvijezda,i rece ljudima unutra da mu treba par minuta da se sabere,da je umoran,da je noc prije cjelu noc proveo na kastelu duvajuci sumljivu travu i rokajuci neku rakijetinu

 

no problem ,rekose,pusticemo reklame po sata o dps i referendumu

(nije svjestan koliko je pomogao djukanovicu),i uvedose ga u neku prostoriju,upalise svjetlo a ono sve njegovi posteri

 

 

ma sta ja vama da pricam kad ne vjerujete,dok se ne javi troje bar da vjeruje ne nastavljam s pricom

 

ajd u zdravlje

Ja, brate, vjerujem.

 

Sad ću naći još dva svjedoka pa nastavljaj. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god da je iza dilolu nicka, bilo bi lepo da se predstavi. Ili da iskulira malo. Lepo je sve to i ima duha nacin na koji pise, ali nije vreme za tako nesto.

 

ja sam malo vise upoznat od tebe o radu benda,pa mozda mogu i nesto vise i da kazem

E pa divno. Tim vise razlog da kazes ko si.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

.............hm eto boro ne da gazda da se malo opustimo,ja necu da me istjeruju,banuju,....etc

 

nema nikakve potrebe da ja ovde pretvaram diskusiju u licnu promociju

 

vazno je da se ljudi malo zabave

 

a vi gazda,s obzirom da ste javna licnost i zvezda,moracete da se pomirite s tim i naviknete da popularnost donosi i negativne stvari,ja vam samo pomazem

da naucite da se borite s njima

 

ajd u zdravlje

 

p.s. boro ,oni tvoji svjedoci zaglavili negdje,a bez njih nema price ..........tj nastavka

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nikakve potrebe da ja ovde pretvaram diskusiju u licnu promociju

 

vazno je da se ljudi malo zabave

Pa, pretvaras je u licnu promociju, ako koristis recenice tipa: ja znam mnogo vise o bendu nego vi itd. itd.

 

Lepo ako znas, respect. Lepo i da se ljudi zabave. Ali nema smisla sve to sto pises, sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...