Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

ste nasli gitaristu?kako to ide?

Tesko pitanje. Mislim da Interfector nece biti vise sveprisutan kao pre... Kako god da se resi to sa gitaristom, jer nema u BL medju morem amatera ili profi gitarista niko normalan, koji bi putovao na sve moguce koncerte gde smo do sada svirali... Prva svirka trebala bi biti u Subotici na Palickom jezeru, ali ko ce svirati gitaru tada, jos je misterija.

 

Usporilo se, nije da nije (tacnije, skoro da se stalo), ali kad BL nije Gotenburg gde imas odlicne gitariste u svakoj kuci jebiga.

 

Licno mi je bitnije da se pronadje gitarista za rad na novom albumu, koncerti budu, ne budu, ionako trenutno nema uslova nigde za kvalitetne svirke, malo ljudi dolazi i tako.

 

Poz! orangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko pitanje. Mislim da Interfector nece biti vise sveprisutan kao pre... Kako god da se resi to sa gitaristom, jer nema u BL medju morem amatera ili profi gitarista niko normalan, koji bi putovao na sve moguce koncerte gde smo do sada svirali... Prva svirka trebala bi biti u Subotici na Palickom jezeru, ali ko ce svirati gitaru tada, jos je misterija.

 

Usporilo se, nije da nije (tacnije, skoro da se stalo), ali kad BL nije Gotenburg gde imas odlicne gitariste u svakoj kuci jebiga.

 

Licno mi je bitnije da se pronadje gitarista za rad na novom albumu, koncerti budu, ne budu, ionako trenutno nema uslova nigde za kvalitetne svirke, malo ljudi dolazi i tako.

 

Poz! orangelistening.gif

Laki, ja sam ozbiljno mislio onomad da bi za Interfector bilo najiskrenije da svirate bez gitare ubuduce icon_smile.gif

 

jest ta harizma, (da ne kazem prostor icon_smile.gif) koju je ostavio Invictus nepopunjiva.. icon_smile.gif

 

Karki ionako ima onaj suludi zvuk basa, nabijte mu jos malo distorzije, a Bane ionako moze da svira neke cudne zvkove (rifove? icon_smile.gif) na klavijaturi i eto ti punoce zvuka.. ko kaze da morate imati gitaru da biste bili hevi metal? icon_rockdevil.gif

 

u krajnjoj liniji, mozete probati na nekoj probi, ili, jos bolje, na svirci na Palicu, (ako je uopste i bude? biggrin.gif), pa cete time ujedno dobiti i prve reakcije publike. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i jeste jedna od prioritetnih opcija icon_da.gif

 

Svirati bez gitare... nije to losa ideja. Ali mnogo prostora bi islo na bas gitaru, a kako Carcass i peva, tesko da bi mogao iskombinovati sve to... hmmm... mozda da nadjemo pevaca? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirati bez gitare... nije to losa ideja. Ali mnogo prostora bi islo na bas gitaru, a kako Carcass i peva, tesko da bi mogao iskombinovati sve to... hmmm... mozda da nadjemo pevaca?

 

NAJozbiljnije - nije losa ideja uopste

pjevaca bi trebalo biti relativno lako nacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i jeste jedna od prioritetnih opcija icon_da.gif

 

Svirati bez gitare... nije to losa ideja. Ali mnogo prostora bi islo na bas gitaru, a kako Carcass i peva, tesko da bi mogao iskombinovati sve to... hmmm... mozda da nadjemo pevaca? icon_mrgreen.gif

A da vi počnete da radite neki hop? Ili možda EBM? icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

33? Da se malo nisi zabrojao. Znam da tvoj ostarjeli i senilni um vise ne pamti tako dobro, ali za 33. ces se ipak morati nacekati jos 5 godina. U svakom slucaju hvala.

Sutra...

 

Put your heart into the fire

The only one thata lives inside you

We're living in the best zsbajj of our lives....

 

A zsblagujj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...