Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

KO JE DODJAVOLA RADIO OVAJ SPOT?

 

Momci, svaka cast, muzika mi je ok, ali dajte ne sramotite se ovim spotom... ipak, ako ste izdali album, trebalo bi imati i neki profi spot.

 

Ovo je cak krsh i za fan video...

 

prava je steta sto skrnav spot uporopasti dobru stvar.

 

Ps. Sad mi recite jos da vas je neko odrao za "spot" pa da ga odmah bacimo na lomacu :lol:

Edited by Lucio Holocausto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh davno jos rekoshe da ce uzmu scene sa koncerta u KRushevcu za taj spot a ovde samo neke sise:P

Ali tu jesu kadrovi sa koncerta u Krusevcu, vise njih. A sise, trebalo je biti i njih vise, ali boze moj, drugi put :meshuggah:

 

edit: a sto se tice spota, mi smo sasvim zadovoljni s obzirom na uslove, sve je to radjeno u prijateljskim uslovima i niko nas nije odrao za pare. U Srbiji davati ogromne pare na metal spot bila bi cista glupost, jer to nema gde da se emituje. Ovako, to je to, putesestvija kroz Majku Srbiju, zezanje, nasi prijatelji koji su nam na ovaj ili onaj nacin pomagali... lepo zaokruzen prvi period rada benda, bar mi to tako gledamo...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je odlican domaci spot... :da: lepo si rekao laki i bas zato je super spot... jebo vas 'neophodni profi svetski standard' svi koji ga trazite

 

odma salji na tv, ako budu hteli da pustaju jer je sama stvar malo duza (to je jedina 'zamerka' jer ce mozda prosecnom neupucenom metalcu da dosadi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: a sto se tice spota, mi smo sasvim zadovoljni s obzirom na uslove, sve je to radjeno u prijateljskim uslovima i niko nas nije odrao za pare. U Srbiji davati ogromne pare na metal spot bila bi cista glupost, jer to nema gde da se emituje. Ovako, to je to, putesestvija kroz Majku Srbiju, zezanje, nasi prijatelji koji su nam na ovaj ili onaj nacin pomagali... lepo zaokruzen prvi period rada benda, bar mi to tako gledamo...

 

I dalje je bezveze, cak i da je uradjen za "dz". Ne govorim o tome STA je na spotu, vec kako je "reziran". Glupi kadrovi koji ne lice na nista, izgleda kad da je neko uzeo Vegas ili Premijer i samo nabacao te kadrove, cisto da onako izgleda sareno. Katovi su krsh, bez ikakve logike, kontrasti preskacu sa tople boje na hladnu (crvena na plavu, zelena na crvenu), na pocetku je kamera uparena prema suncu (bitna greska za svakog skolovanog rezisera), jedan od vas se krije u sumi koliko sam skontao. Sve u svemu bez ikakve logike i pravog umetnicke vrednosti (osim pesme, naravno).

 

Da ga je radio neki fan od 12 godina, mozda bi i proslo, ali posto predpostavljam da ga je radila osoba od 24+ godina, koja je pretpostavljam 3-4 godina datog fakulteta, to je uzas.

 

Ali ako ste vi zadovoljni sa tim, sta tu ima da se dalje raspravlja :pivopije::muzicar::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da kazem da ja nisam ucestvovao u spotu,bilo je nekih bajki ,ali je aperion ipak odlucio da se jos ne pokazujem javnosti

 

a kada je karkaz zatrazio da se skinem go,momentalno sam skontao zasto ih je invictus napustio a jasno mi je zasto i aperion hoda s pete na petu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash cu da pogledam ko je, da vidimo da li se "reziser" potpisao nickom ili imenom... bolje da je stavio nick, cisto da kasnije moze da nadje neki ozbiljan projekat :rolleyes:

Prijatelju, cemu tako agresivan stav? Ne svidja ti se spot, pa ti se ne svidja. Sasvim je to OK. A ako si vec upucen u video reziju i sl. i zainteresovan da radis sa metal bendom for free, javi nam se, da vidimo kako bi ti to snimio, uz ukupnu platu u vidu jedne gajbe piva, koju bismo usput i popili s tobom :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da kazem da ja nisam ucestvovao u spotu,bilo je nekih bajki ,ali je aperion ipak odlucio da se jos ne pokazujem javnosti

 

a kada je karkaz zatrazio da se skinem go,momentalno sam skontao zasto ih je invictus napustio a jasno mi je zasto i aperion hoda s pete na petu

 

Đesi jebem ti sestru i majku, jebem ti rod i porod, jebem ti sve živo i mrtvo, jebem ti sve što ti kućnu šteku dovaća, šta ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već vidim plakaт iz 2036...

 

АРИТМИЈА УЗВРАЋА УДАРАЦ

Поновно окупљање оригиналне поставе српског прогресив блек метал бенда Интерфектор уз специјалног госта, аутентичног српског јунака Змаја од Шипова на другој гитари.

Уживајте у хитовима наше и ваше младости, сада у терцама!

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...