Jump to content

2012.06.09. *BG Arena* IQ festival ~ Marilyn Manson, Laibach, Mizar, Dirty Vegas Sound System, Block Out, dreDDup


Havočka

Recommended Posts

Jedva mesec dana posle Metalike i ni toliko pre Belgrade Calling, imamo jos jedan festival... Pitam se kako misle da se skupe novci za pola ovoga, a ne za sve... Uglavnom, eto jos jednog koncerta na koji bih jako volela da odem, i sad nemam pojma sta cu...

Cena karata se (valjda) i dalje ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo mi na pamet jutros dok sam cekala tramvaj da organizatori zele da se nakupe novaca zbog predstojeceg smaka sveta -.-

Eto, koliko je prosla godina bila susna sto se koncerata tice, toliko su mu ga sad dali... Preterano, preterano.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali su i Slayer lepo da zovu. Ovako ajd sem Mansona i Laibacha zvuči skroz bez veze festival, još pored Metallice i Ozija planiraju da napune arenu.. To kod nas tako valjda mora, nema godinama ništa, pa se zakaže mali milion svirki i festova pa sve lepo ode u bankrot.. Valjda se neće ponoviti 2008..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto verujem da ce Menson da ispusi, mnogo je ovo festivala za ovako malu Srbiju, a ponovo nisu unikatni festivali. Inace u celoj toj prici zaboravili ste i Exit....

Inace samo Metallica je sigurna da ce odlicno proci, a za sve ostalo je veoma nesigurna situacija.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je samo Metallica sigurna, ali ja planiram na sve, valjda cu stici nekeko.

 

Ovo nije jedan od onih "motivisucih" dogadjaja zbog kojih bih potegao neki veci put ili nesto slicno, ali siguran sam da ce biti odlicno vece.

Najvise idem zbog Laibach i Mizar, Block Out sam gledao 4 puta u posljednjih godinu dana ali njih mi nikad nije dosta, a sto da ne - i Manson ce se pogledati...

 

Jos samo i da se odrzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ne znam sta bi Exit trebao da dovede da bih otisla i tamo.

 

Ali kao i uvek, bice nikakav lineup pred sam Exit i onda ce dovesti neka dva-tri velika imena. I onda ces da se smoris, da li da ides na Exit ili ne, iliti da li ti se isplati ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato treba biti pametan i kupiti jeftin bundle jos u januaru i onda ako je lose prodati karte za Exit po jedno 3x vecoj ceni... Eto svake godine kazem da hocu i nikako... Uglavnom, ja bih isla i na Mansona a kako je krenulo, otici cu samo na Metaliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela situacija podseća na 2008 i Legacy-Slayer-Castle kombo, verujem da će Menson da ispuši u ovoj konstelaciji ali videćemo.

 

Ma nema sanse da ispusi, ima on svoje fanove i gomile goticarki :D

 

Idem na sva 3 festivala, da podrzim scenu \m/

Edited by Xibir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato treba biti pametan i kupiti jeftin bundle jos u januaru i onda ako je lose prodati karte za Exit po jedno 3x vecoj ceni... Eto svake godine kazem da hocu i nikako... Uglavnom, ja bih isla i na Mansona a kako je krenulo, otici cu samo na Metaliku.

Ja sam to probao prosle godine i na kraju jedva prodao po istoj ceni koju sam kupio, zamalo na gubitku da budem, ne vredi se vise igrati sa tim, Exit-u polako opada popularnost sto se tice srpske publike.

Edited by Black desire
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi na listi za propast sam mislio

 

Ma nek' propadne sve sem Ozzyja na tom festivalu shto se mene tiche. Ali shteta bi bilo da ishta propadne. :da: Ja bi 2. dana da vidim DarkENss, ali nekako mi blesavo da dzibrim po BG-u ceo dan. :mrtav:

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...