Jump to content

2012.06.09. *BG Arena* IQ festival ~ Marilyn Manson, Laibach, Mizar, Dirty Vegas Sound System, Block Out, dreDDup


Havočka

Recommended Posts

Ne znam što ljudi lažu sebe da je bilo odlično na koncertu,

 

Nema tu nikakvog laganja sebe, ako je nekom bilo dobro na koncertu, onda mu je bilo dobro. Ionako je to stvar subjektivnosti i licnog ugodjaja i ukusa. Neko je po rodjenju sluhista, a jos pri tome i muzicar, pa obraca paznju na svaki detalj, svaki zvuk svakog instrumenta i onda moze da pravi zamjerke, a sa druge strane nekome je dovoljno malo da mu bude fino.

Meni je bilo bas dobro na ovom koncertu.

 

Nijedan od naših omiljenih bendova nismo gledali u Srbiji kada smo najviše hteli nego gledamo samo ofucane, potrošene izmorene verzije njih

 

Sa ovim se vec slazem u velikoj mjeri. Doduse, neki od tih starih bendova su i danas dosta mocni na bini, a neki jesu ismoreni, ofucani i odvec milion puta "samoreciklirani", ali slazem se da bih volio da sam vecinu meni omiljenih bendova gledao prije 25 godina, a ne tokom prosle decenije, ali sta se moze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini sta je falilo Therionovim koncertima u BGu? :confused:

Nisi shvatila šta je rekao, očigledno ne pratiš druga dva pomenuta benda. Naveo je u kom su periodu bili najbolji i na vrhuncu. Naravno da njihov nastup ovde nije bio ni blizu onoga kako su nekada svirali i imali elana. Išao sam na te koncerte, da se razumemo, ali svestan sam razlike između nekad i sad.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da ispadnev odvratan, ali kao jedan veliki fan i neko ko je gledao nekoliko puta koncer MM-a mogu samo da kazaem da je ovo stvarno bilo lose. Uredu jeste MM dosta godina zaostao sto se same muzike tice i nista pametno nije izbacio tako da je i to nesto sto dovodi reputaciju njegovog imena. Koncert je puko, ljudima su delili karte besplatno kako bi dosli da gledaju. MM od 2000-te pa do danas nije imao ni jedan interesantan i jak koncert. Trebao je da ostane u tom nekom mracnom fazonu koji jednostavno plasi ljude i proziva crkvu i politiku. To je tada uspelo i imao je super nastup. Gledao sam ga 99-te i mogu da kazem da je meni to bilo nesto najbolje sto sam od njega video. On kao covek ok, manje vise video je da je prso i da od njega nema nista pa jednostavno se samo sprda sa publikom. Ostao je sam, nema vise ekipu za sobom, novi clanovi, malo ima i deja. Da je i dalje u saradnji sa starim clanovima i pomoc Trenta on bi sada daleko dogurao. On kao covek i nije muzicar, tako da sve sto ima dobro je ta scenska manifestacija koju jako dobro radi. Ostao je bez novca i vise nema sta da prestavlja i da placa. Kada sam ja gledao, predsednicka bina je izlazila is pozornice. On je imao mehanicko postolje koje se dizalo na kome je on stojao, a sada neka glupa inprovizacija gde se vide ljudi kako mu pomazu da se popne. Shminka i ceo taj nastup koj je tada imao je stvarno nesto drugo. Ovo sada je meni vise licilo kao neki tribute bend, a ne MM. Drugo zvuk je bio jako los. Pogledajte sta Trent radi sada i gde je dogurao, a MM kao bend je totalno prso. Twiggy Ramirez je dobar basista i veoma talentovan muzicar. Do skoro je radio sa Trentom, ali i on je puko. Cak je pokusao da bude i basista Metallice. Ljudi su ostali bez ideja i omatorili i vise nije to to. MM kako je krenu za jos koju godinu nece moci vise ni da se popne na binu, postao je debelo prase.

 

Cuo sam moje dve omiljene pesme, ali mi je jako krivo sto nista od prvog albuma nije svirao. LUNCHBOX jedna od najboljih pesama koju je MM radio. Naravno drugi album legendarni ANTICHRIST SVPERSTAR!!!! - Cryptorchid po meni najbolja stvar.

 

kada se ponovo okupi ova ekipa i prikljuci TRENT sve ce ponovo da krene uzbrdo. Ovako novi album je dosta bled. Dobar je ali mu fale elementi.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...