Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Ono sinoc... Stvarno steta! Bas mi je bilo najzanimljivije da cujem vas i Interfector na trgu, a vas su najvise zeznuli... Taman kad sam pomislila da ce se cuti i nesto drugacije od standardnih bendova, a ono... icon_mrtav.gif

 

Ne svidja mi se nastup novog pevaca... Verovatno on skroz ok peva (mada se to sinoc i nije moglo cuti), ali mi Banetov glas vise lezi uz vasu muziku... I ima bolji nastup... Ono bacanje na ledja mi je malo smesno...

 

Nastavite vi da se trudite-ko vas slusa izvalio je da nesto nije ok, a za ostale- evotigana.gif nece niko zbog ovoga da menja ukus...

 

Poz

 

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se nastup novog pevaca... Verovatno on skroz ok peva (mada se to sinoc i nije moglo cuti), ali mi Banetov glas vise lezi uz vasu muziku... I ima bolji nastup... Ono bacanje na ledja mi je malo smesno...

 

 

delimo misljenje icon_da.gif

pazi, kapiram da Bane moze mnogo vise da doprinese bendu tj novom zvuku jer radi ono sto najbolje zna a to je sviranje klavijatura, ali opet kad on ne peva to mi nekako vise nije Draconic...Valjda ce i taj Mica (pevac) da se uklopi skroz pa ce biti sve OK onda

 

GOOD LUCK!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica je lud ko struja i zato ga volimo.

 

peva u Faith No more tribute bend takodje...lik ima izuzetan glas.

 

banetov vokal odgovara za prvi album a ne za ovu novu muziku sto stvarano.

 

Ne brinite se....bice do jaja....imali smo sve ukupno 4 proba sa Micom...polako icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj videcemo.....

da-bane-hapi brz sa zakasnjenjem...

 

Inace,nemojte da se smorite nikako,a sto se pevaca tice......pa mozda sam ja navikla na onu varijantu sa zenskim vokalomjosh sto je bilo po meni najpotpunije,ali posto ste se malo izgleda preusmerili verujem da znate sta radite,pa-samo napred......bice bolje.......decko ima strava energiju a to je vazno -da ne crkne za 1 svirku... icon_smile.gif

Samo da banetu sad malo ne nedostaje bacakanje i trckaranje po bini... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to i mene zanima? icon_confused.gif

Ja ne znam... bio sam u prvom redu na trgu dok ste svirali i nije toliko katastrofalno bilo, barem napred. Napljuvase Bogija bedak mislim da covek nije nista kriv ali dobro. Pevac je blesav! icon_smile.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica je lud ko struja i zato ga volimo.

 

peva u Faith No more tribute bend takodje...lik ima izuzetan glas.

 

banetov vokal odgovara za prvi album a ne za ovu novu muziku sto stvarano.

 

Ne brinite se....bice do jaja....imali smo sve ukupno 4 proba sa Micom...polako icon_smile.gif

daj majke ti, napravite neku svirkicu da vas lepo cujemo, pa i Micu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica je lud ko struja i zato ga volimo.

 

peva u Faith No more tribute bend takodje...lik ima izuzetan glas.

 

banetov vokal odgovara za prvi album a ne za ovu novu muziku sto stvarano.

 

Ne brinite se....bice do jaja....imali smo sve ukupno 4 proba sa Micom...polako icon_smile.gif

'nachi 'ocu da mi se javno zahvalite za Miću!

 

for praising Mr.Mića > All Rights Reserved to Out Of Time!

zlazo siso...

 

 

za sve ostale Mića: peva kao slavuj! On je Mike Patton sa srpskom prefinjenošću... da je ton bio bueno i sami bi ste se uverili... Draconic su, kao što rekoh, bili sviše komplikovani za onaj stage... there, I said it!

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blacksunray: Brankovici i ta cela ekipa su snimili album. Jedini lik iz te prve postave koji trenutno svira u Draconicu je Bane Ludilo. Ako zelis da kopas po ovoj temi...imas celu pricu...negde....meni je dosadila i ako nemam nista sa njom.

 

sve u svemu...taj materijal je star vise od dve godine, i ako dodjes na svirku neku, bice ti tesko da prepoznas pesme sa Conflux-a jer smo ih totalno izmenili, da budu u nasem fazonu...

nizi stim, vise seckanih i groove riffova, sporiji tempo, manje black metal usisavanja na gitari, vise elektronike umesto sympho elemenata....itd itd....

 

Cim zavrsimo letnju promociju "Conflux" zavrsavamo sa tom pricom. Mislim da kad cujes novi materijal videces da ce jedina dodirna tacka biti ime benda icon_smile.gif

 

 

telecontar: Volim ja Nightwish, ok su mi, ali nebih nikad imao bend sa zenskim vokalom...narocito operski koji mi se toliko smucio u metalu da nemam reci.

 

Mislim da je u poslednje vreme mnogo isforsirano....i poceo je da mi se gadi taj ceo sympho/opera fazon.

 

najvise volim novije radove The Gathering-a sto se zenskih vocala tice, Bjork i Tori Amos.

 

PS: vredi platiti 350 din za CD samo zbog onih lame corpsepaint slika! icon_smile.gif

 

Aperion: deda....toliko sam se odvalio sinoc da se ne secam dali smo se mi uopste pozdravili sinoc....zadremao sam na uglu ulice 50 metara od kuce kad sam se vracao jutros.

Sve u svemo, drago mi je sto sam potrosio 2500 din na moje jetro a ne na metlicu.

ok samo proveravam onO shto sam načuo nisam znao da se menjala postava, inače sam vas gledao dvaput u skorije vreme i dosta mi je za ceO život iz razloga shto svirate preko matrice (na početku na trgu techno), a kasnije onE tipičnije black pesme su prosek i beda i čini mi se da je bilo loše ozvučenje kada stE svirali....

valja promenitzi koncepr u vašem interesu možda tako možete iskoristiti potencijal ako ga imate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zaista je to neverovatno kako samo na domacim svirkama moze da se dogodi da se jednom bendu bubanj super cuje, a vec sledecem da se ne cuje nikako.

 

Problem, i to najveci je bio sigurno u tome sto se sviralo premalo pesama. Za onako zahtevnu muziku treba svirati mnogo duze, i sigurno da bi se posle tri-cetiri pesme zvuk sredio. Ne moze drugacije kad se nema tonske probe.

 

Iskreno, po ovome se uopste nije moglo proceniti kako i sta su uradili od pesama sa albuma, i jos iskrenije - ja bih pesme sa albuma svirao onakve kakve su, zbog publike koja ih je takve cula, i takve zeli da ih slusa.

 

Ali svaki bend ima svoj put, a sa Draconicom smo mozda pri radjanju najmodernijeg zvuka koji se svira u nasoj zemlji. Samo da se srede te tehnicke stvari i bice OK.

 

RESPECT!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se srede te tehnicke stvari i bice OK.

Samo??? Znas i sam koliko para treba da se nadje dobar tonac icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nema sanse, sve je to pitanje srece. Da li ce ti uleteti neki nervozni govnarko kome RTS nije dao platu ovog meseca, a bogami ni zena mu nije dala pa se smorio, ili na nekog lika koji profesionalno obavlja svoj posao. nikada ne mozes znati na ovakvim gig-ovima no.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...