Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Hah, da samo znate koji razlog kasnjenja je meni saopsten od strane visosti Rogosica... Umro sam od smeha. Toliko je nebulozno, da mu na kraju i verujem.

 

ALi nije bitno, znam da je to pri kraju.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je KONACNO izasao!!! Moze se kupiti u specijalizovanom CD-shopu "Mordor" (vise informacija na temi na forumu "Koncert i Okupljanja"), u prodavnicama IPS-a (ukljucujuci "Mamut"), u FELIX-u kao i u svim prodavnicama koji prodaju diskove REX distribucije...

 

Naravno, disk je dostupan i preko benda - narucite ga na [email protected], koji se od sutra redovno proverava za porudzbine...

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da bi izdavac trebao da obavesti bend kad mu album izlazi? Zaista cudno razmisljanje sa tvoje strane, prijatelju...

 

icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Ma bio sam sarkastican...Rogosic stvarno nije normalan.Taj covek je toliko pun sebe,da je to strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif

kakvo je ono proseravanje sinoc na 202- rogosic

kao priprema za stampu se neradi tako radnici u stampariji poludeli

moci nemoe to tako kenj kenj ____ pukeface.gif

 

o cemu se tu zapravo radi mad.gif

niko iz Draconica nije bio na radiju sinoc...koliko ja znam samo je Rogosic nesto pricao. Nisam ni slusao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DRACONIC VESTI:

 

1. Doslo je do manjih izmena i rotacija u postavi benda. Novi ljudi se prikljucuju u Draconic tabor! Saty tuned for more...

 

2. Draconic ce nastupati na rodjendanu dvestadvojke (Radio 202 ) 26.06. na glavnom trugu Beograda (koji od silnog menjanja imena vise ne mogu da se setim kako se zove icon_smile.gif ) icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

3. Poceo rad na "Xordium Project" ...uskoro detalji...

 

4. Debi album "Conflux" mozete kupiti po najpovoljnijoj ceni od 350 dinara na koncertima hita nedelje.

 

5.Laza se konacno otarasio onog cira na bulji, ali ga je u medjuvremenu dobio Kole tako da bend jos uvek odrzava svoju reputaciju.

 

6. Bane se oporavlja od teskih povreda posto je hodajuci sa naocarima za sunce nocu udario u semafor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRvo zanima me Ko je, a i gde peva Michaela Tania Gacic ( Valjda sam dobro zapamtio, mrzi me da kledam omot... ) Devojka ima super glas, meni se mnogo svidja...

 

I da nabacite neke zenske vokale za nastupe uzivo, mnogo ce bolje da zvuci....

 

Opet menjate sastav benda ?? Jel to nesto u fazonu ko nije imao cir na bulji ( cir, cibulja.. ) ne moze da bude u bendu... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdjan i Mikica Brankovic, Damir Adzic, Djedovic i ne znam da li jos neko iz alogije.. kao i basista iz... ne mogu da se setim sada... da li je Sac. Blood ili tako nesto...

 

Nego daj ne zezajte me, jel peva ta riba negde nesto ???

 

Lazo zar ti ne gotivis nightwish ( mislim znam da ti nije u omiljenim top bendovima ali ovako ???? )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...