Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

DRACONIC VESTI:

 

Evo cisto da rezimiram situaciju u bendu...

 

1. Draconic uskoro zapocinjne jednu duzu kreativnu pauzu!

 

U proteklih godinu i po dana mnogo se promena izdesavalo u taboru Draconica. Kako su se ljudi u postavi menjali i pronalazili, tako se i zvuk benda polako menjao. Potrebno nam je sada vreme da bi se skoncentrisali na nove pesme i novi stil , da bi time obezbedili Draconicu jedan dobar, nov, pocetak, daleko od voda black metal muzike....

 

2. Rad na novim demo snimcima je poceo!

 

Vremenom ce bend izbaciti nekoliko demo snimaka novih pesama da bi se ljudi informisali o radu benda. Sve cete to imati priliku da cujete. naravno, na jedinom jacem mediju koji podrzava metal kod nas - Radio BG 202! Prva pesma koja ce se pojaviti je "Heaven Deconstructed". Pa oslusnite malo radio talas tokom sledeceg meseca...

 

3. Nova postava je konacno stupila na snagu :

 

Mica - vokali

Dusan - gitara

Laza - bas/prateci vokali

Kole - bubanjevi

Bane - klavijature/semplovi/prateci vokkali

 

4. Promena sajta!

 

Draconic uskoro menja adresu i izgled svog web sajta. Na tom sajtu cete moci i da skinete demo verzije novih pesama cim one budu bile snimljene.

 

Toliko za sada!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vecheras, u gradu kragujevu, Draconic su me konachno raspolozili, odushevili i zadovoljili svojom svirkom...

vala, bilo je krajnje vreme...

jesu im pukle zice, ali su dakako jebali kevu kakvu su atmosferu organizovali...

 

napred i navali...

 

aj caao!

 

icon_rockdevil.gif

 

a i pijanka posle giga, ispred gimnsxijr bila skroz ok

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vala bas lepo proveo u KGu, mada mi je kapica zimska bila totalan promasaj.

 

Lepo ste me nahranili, napili, Perica mi cak oprao guzicu.

 

Pili smo pivo, igrali smo tenis, gledali smo spotove, pili spricere, sviruckali malo, svadjali se oko Meshugge, pili cherry brandy, ali je vrhunac bio Lav i black metal atmosfera Sumarice. pivopije.gif

 

SLAVA DOMACINAMA!!! musik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vala bas lepo proveo u KGu, mada mi je kapica zimska bila totalan promasaj.

 

Lepo ste me nahranili, napili, Perica mi cak oprao guzicu.

 

Pili smo pivo, igrali smo tenis, gledali smo spotove, pili spricere, sviruckali malo, svadjali se oko Meshugge, pili cherry brandy, ali je vrhunac bio Lav i black metal atmosfera Sumarice. pivopije.gif

 

SLAVA DOMACINAMA!!! musik19.gifmusik19.gif

zasrao si sa kapicom al si zasrao i sva kupatila po kg-u!

alal ti shupak!

 

sledeci put kad dodjesh idemo na ono groblje preko puta Lava... tu je tek zajebavancija...

 

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakako, da se i ti uveris zbog cega se naziva Banja-Kg... Lav rula! Jos vise put do njeega... Samo sto nisam pao u jednom trenutku od smeha, da ne bi Frodze zavrsih na nekom grobu icon_smile.gif ipak je element nr.1 love rock u kolima!

 

A Draconic je razvalio! Kako su se majstorski povadili u onom trenutku, nema sta, majstori improvizacije!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...