Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Страшни су. :haha:

 

Иначе, јуче Чех и Пападопулос по 7 поена. :rockdevil: А за прошли бесплатни трансфер сам избацио Карагуниса из тима. :udri:

 

У сваком случају, направих данас две измене. Гомез уместо Матрија и Алба уместо Рикарда Коште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Нисмо ми криви што смо испали, него ви навијачи што сте много очекивали."

 

Аршавинова изјава. :haha:

 

Zbog očekivanja navijača je, znači, davio loptu na ivici šesnaesterca i pokušavao da se između 5 igrača ušeta u gol... Uoči prvenstva on je bio najglasniji u iznošenju velikih očekivanja, sad su mu navijači krivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džagoev je najviše pokazao od Rusa, i videlo da je najviše želeo gol pri kraju utakmice. Pavljučenko npr. je bio neverovatno sebičan, ne znam da li je imao dodavanje na utakmici :D Većina je otprilike htela da rešava utakmicu, ali na kraju od toga naravno ispade raspad, kao Holandija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džagoev je najviše pokazao od Rusa, i videlo da je najviše želeo gol pri kraju utakmice. Pavljučenko npr. je bio neverovatno sebičan, ne znam da li je imao dodavanje na utakmici :D Većina je otprilike htela da rešava utakmicu, ali na kraju od toga naravno ispade raspad, kao Holandija :D

 

Pa kad ih je Holanđanin vodio... Hidink doduše beše dobar, to je jdini holandski trener koji vredi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуј овог.

 

Ви сте усташе, бре, олош најгори. Мада, нема места оваквим причама, зна се да ће Фурија да издоминира.

 

Ne bi bilo prvi put da se udruže dvije reprezentacije protiv Italije, sjetite se 2004. Ali ipak mislim da će Španija da napuni ustaše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, koji bedak za ruse i dance, ali makar su cmarovi holandski otisli kuci bez ijednog boda. Koliko su lose odigrali celo prvenstvo, za ne verovati, aj napad jos ajde, ali odbrana smejurija. Koliko bi jaka fora bila da mrtvi grci izbace sad i nemce, ali realno je da ce svabe i cige dalje.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navija se za Hrvate večeras i Ukrajince sutra, iako imaju male šanse. Ako i oni ispadnu, ostaje Češka. Bila bi kakva-takva uteha da tim koga su moji Rusi nabili 4:1 ode makar u polufinale. Kako se odvija rasplet po grupama, ne bi me čudilo da se ponovi češki put do finala sa Nemačkom kao 1996. - grupa sa Rusijom, pa Portugal, pa u polufinalu Francuska.

  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ću se odlučiti za Pirla, Italijani su obavezni da napune gol Iraca, a kontam da će da padne bar neka asistencija, plus 90 minuta igre plus dodatni poen ako ne prime gol, kada se to pomnoži sa dva biće fino. Silva mi je u prošlom kolu doneo gomilu poena, ali Hrvatska nije Irska, a Španci imaju nekako previše oružja i svaki kapiten iz njihove reprezentacije bi mi kontam bio kocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...