Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

uh koliko vas je . crnoljupci lizite jaja sultanu , jebao vas ovaj ugljesa

 

dzrk - ko si ti ? neka kuruzova izdrkotina ?

 

Kuruz , cigan sa pjanovicevim dresom navija za partizan , avatar mu juznjacka zastava a drka na camugu . mozda zbog njega i cupa obrve ili je to neka nova moda koju namece ferguson - prosvetitelj siptarskog fudbala .

 

http://www.youtube.com/watch?v=GsC0BCAwkb4&bpctr=1341136403&skipcontrinter=1

  • Upvote 4
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да л' ћу уопште да гледам ово смеће од финала. У принципу ме боли курац,ал' би ми први пут у животу било драже да Жабари добију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене су Италијано одушевили, играју прелеп фудбал

а на другој страни је комбинација играча Барселоне и некадашњих првотимаца оног смехотреса

избор је једноставан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam voleo Italijane. Ne zbog igraca, jer realno uvek imaju masu majstora lopte, vec zbog nacina igre i konstanog provlacenja na guzove. Navijao sam za Nemce sad ovu polufinalnu. Ali mora se priznati, odrali su ih. Najbolji utisak su ostavili na ovom prvenstvu od svih ekipa, i bilo bi vise nego zasluzeno ako bi ga uzeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, manje vise se svi slazemo da je vreme da se Spanci sklone sa trona. Iskreno, prvenstvo je, onako globalno gledano, bilo prilicno razocaravajuce, jedino pravedno bi bilo da Italijani, koji su do sada najvise pokazali i osvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене су Италијано одушевили, играју прелеп фудбал

а на другој страни је комбинација играча Барселоне и некадашњих првотимаца оног смехотреса

избор је једноставан

 

Naravno. Mislim da će ovo biti prvi put da Italija ima više navijača. Ne volje ljudi ciganske simulatore, džaba.

 

Ja nikad nisam voleo Italijane. Ne zbog igraca, jer realno uvek imaju masu majstora lopte, vec zbog nacina igre i konstanog provlacenja na guzove. Navijao sam za Nemce sad ovu polufinalnu. Ali mora se priznati, odrali su ih. Najbolji utisak su ostavili na ovom prvenstvu od svih ekipa, i bilo bi vise nego zasluzeno ako bi ga uzeli.

 

Italija je potpuno preporođena, igraju ljepše nego ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ja nikad nisam voleo Italijane. Ne zbog igraca, jer realno uvek imaju masu majstora lopte, vec zbog nacina igre i konstanog provlacenja na guzove. Navijao sam za Nemce sad ovu polufinalnu. Ali mora se priznati, odrali su ih. Najbolji utisak su ostavili na ovom prvenstvu od svih ekipa, i bilo bi vise nego zasluzeno ako bi ga uzeli.

 

brate, po tebi bi onda u košarci trebali skloniti Obradovića zato što pobeđuje na guzove a ne na lepotu. Zajebite te priče

 

 

elem

dobih dojavu iz Užica..kažu tamo da će noćas Španija - Italija

odigrati iz X - 1..zvao sam onda u tamošnju stanicu milicije, da proverim informaciju ,i jedan saobraćajni milicioner mi je ispričao da je glasina potekla od jednog apotekara kome je žena pobegla za nekog španca 89-te, a taj lik ima neke rođake u njihov fudbalski savez, koji su javili da njihova reprezentacija sigurno dobija jer su sudiju potplatili nekom prostitutkom iz Pečuja..e sad,koliko je užičkoj miliciji verovat..

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegov govor prilagodjen je večerašnjem uvodu za utakmicu finala Evra 2012 Španija-Italija:

 

 

Poraz u mojoj veri ne postoji...Verujem u ono u šta drugi sumnjaju dok koračam ka pobedi, časti i poštovanju Osvojicu neosvojivo I pokoricu nepokoreno – jer ko sam ja?

 

 

Moj tim i oni koje predstavljam očekuju da ću otići dalje I boriti se jace nego bilo ko. Nikada neću ustuknuti pred slaboscu, nikada se neću predati i potuci cu protivnike Oni ne poznaju moje srce– jer ko sam ja?

 

 

Za mene ne postoji povlacenje, priznajem samo pobedu a vera ce me voditi i kroz bitku sve do trijumfa – jer ko sam ja?

 

 

Niko me neće zaustaviti do cilja - istorija će zapisati moje. Niko me neće osporiti, niko definisati i niko mi nece reći ko sam, šta sam i šta mogu i niko mi neće oduzeti slavu - jer ko sam ja? Ja sam šampion.

 

 

Dobro došli na Olimpijski stadion u Kijevu, u Ukrajini, na meč Španija- Italija i borbu za Evropskog šampiona u fudbalu 2012. godine.

Edited by Mita
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, po tebi bi onda u košarci trebali skloniti Obradovića zato što pobeđuje na guzove a ne na lepotu. Zajebite te priče

 

 

O cemu pricas ti? Obradovic igra katenaco, tj. na 50 poena po utakmici? Nidje veze ovo poredjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon prvih 45 minuta možemo slobodno reći da smo svedoci zaokruživanja jednog ciklusa apsolutne dominacije.

pola dekade strahovlade.

 

ako ništa drugo, drago mi je zbog šatiranog tutubana tamne puti sa čiroki frizurom. kanalizacija je njegova domovina.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...